Kategorijos
Istorijos

Studentas buvo pašalintas iš mokyklos dėl sijono dėvėjimo: mokytojai protestuodami rengiasi taip pat kaip jis

Būti mokytoju yra nelengvas darbas, kupinas atsakomybės ir galintis suteikti neįkainojamą pasitenkinimą: tai ne tik kai kurių sąvokų dėstymas, bet ir vertybių perteikimas už jų pačių profesijos ribų. Tai reiškia mokyti juos lygybės ir pagarbos, padėti jiems tobulėti ir būti geresniais žmonėmis, taip pat reiškia paramą jiems pasirenkant, ypač kai jie pažeidžia socialines normas ir konvencijas.

Nors darosi vis aiškiau, kad skirtumas tarp moteriškų ir vyriškų drabužių mažėja, per daug žmonių vis dar nenori sutikti, kad, lygiai taip pat, kaip moterys gali dėvėti vyriškus drabužius, vyrai gali dėvėti drabužius, kurie laikomi „moteriškais“.

Mokytojai iš Ispanijos parodė, kad palaiko patyčias patyrusį studentą: berniukas buvo pašalintas iš mokyklos, nes pamokoje dėvėjo sijoną. Judėjimas „Drabužiai neturi lyties“ siekia panaikinti stereotipines lyčių normas Europos šalyje: neseniai dėl šio įvykio mokytojai – ypač vyrai – nusprendė nusistatyti ir prisijungti prie protesto akcijos.

Viskas prasidėjo, kai 15 metų Mikelis Gómezas buvo pašalintas iš mokyklos už sijono dėvėjimą. Berniukas, papasakojęs istoriją vaizdo įraše, kuris tapo „TikTok“ virusu, netgi buvo paragintas kreiptis į psichologą. Tačiau berniukas sulaukė didelio palaikymo ir paragino kitus elgtis taip pat.

Jo žinia pasirodė garsiai ir aiškiai, ir daugelis mokinių į klasę atvyko vilkėdami sijonus. Prie judėjimo prisijungę mokytojai padarė tą patį ir daugelis tėvų vertino šį požiūrį.

Pasaulyje, kur daugelis žmonių mieliau galvoja apie savo verslą, pasuka galvą ir nepaiso neteisybės, šie mokytojai nusprendė spręsti šią problemą ir taip pat gavo tėvų paramą. Vidurinė mokykla gali būti sudėtinga aplinka, o mokytojai gali padėti sunkumų patiriantiems ar ne mokiniams be baimės su viskuo susitvarkyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *