Kategorijos
Istorijos

Tėvai atsisakė dukros, kai pamatė jos veidą, tačiau vėliau įvyko tikras stebuklas

Prieš 21 metus Rusijoje gimė Katya Nezhentseva. Kai mergaitės mama Irina pamatė jos veidą, labai išsigando: jis buvo nusėtas giliomis raukšlėmis. Kai dukros tėvas pamatė jos veidą, nusprendė, kad negalės su tuo susitaikyti ir paliko šeimą.

Gydytojai iš karto pasakė, kad Katya serga reta genetine liga – progerija. Tai liga, dėl kurios kūnas sensta aštuonis kartus greičiau. Atvejų, kai užfiksuota ši liga yra mažiau nei 100 pasaulyje, todėl ji yra itin reta. Kaip taisyklė, žmonės su šia liga gyvena labai trumpai, tačiau Katya yra išskirtinė.

Mergaitei teko girdėti nuolatines patyčias, nes jos veidas atrodė kaip senos moters. “Aš visada savęs klausiau: kodėl man taip nutiko? Tačiau niekada neradau atsakymo. Vėliau su tuo susitaikiau ir supratau, kad apie žmogų reikia spręsti iš jo vidaus, o ne išorės“

Kovotojos dvasia leido mergaitei nenuleisti rankų. Dėka savo atkaklumo, mergaitė susirado draugų, kurie vertino jo vidų, o ne raukšlių skaičių ant jos veido.

Katyos atvejis toks retas, kad 2011-ais metais ji susilaukė ir įvairių televizijų dėmesio. Vėliau moterimi susidomėjo ir įvairios plastinės chirurgijos klinikos. Pasvėrusi visus pliusus ir minusius, mergina nusprendė darytis plastinę operaciją. Ji pakeitė veido ir akių formas, bei nosį.

Operacijos tikrai pagražino merginos veidą, tačiau čia dar ne pabaiga. Katya susirado savo išrinktąjį ir už jo ištekėjo.

Pora susipažino visiškai netikėtai, kai jos vyras Denis surinko blogą telefono numerį. Taip atsitiktinumas virto meilės istorija.

Kai Katya pastojo, gydytojai baiminosi, kad vaikas nepaveldėtų mamos ligos. Visgi viskas baigėsi gerai ir mergina pagimdė sūnų Glebą. “Dievas apdovanojo mane nuostabiu sūnumi ir vyru, kas gali būti geriau?“ – Katya net pati netiki savo laime.

Šios merginos istorija tik dar kartą įrodo, kad niekada nereikia pasiduoti. Net ir pačios baisiausios ligos neturėtų atimti iš mūsų laimės gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *