Kategorijos
Istorijos

Tėvai liko be žado, kai mažametė dukra parsinešė krūvą grynųjų namo. Tačiau, mergaitės paaiškinimas nustebino dar labiau

Addie gimė su liga, vadinama Larseno sindromu, dėl kurios jos kaulų sistema vystėsi neteisingai. Todėl, didžiąją savo vaikystės dalį, mergaitė praleisdavo ligoninėje, kur jai buvo daromos įvairios operacijos ir kineziterapijos.

Vos tik gimus mergaitei, gydytojai buvo išsigandę, jog mergaitė išvis negalės vaikščioti. Tačiau, intensyvių vizitų pas gydytojus ir jų priežiūros dėka, mergaitė gali vaikščioti ir žaisti su kitais vaikais.

Atėjo metas, kai Addie panoro atsidėkoti! Ir tai, ką ji sugalvojo, leido jai tai padaryti.

Ji pasigamino plakatą su užrašu: „Mano gimtadienio noras surinkti 8000$ Scottish Rite vaikų ligoninei” ir laikė jį atsistojusi prie kelio.

Kai vietiniai pradėjo fotografuoti mergaitę ir kelti jos nuotraukas į socialinius tinklus, žinia apie šią akciją akimirksniu paplito po visą internetą. Tad, nenuostabu, kad tuo susidomėjo ir žiniasklaida.

Mergaitės tikslas buvo surinkti 8 tūkst. dolerių, tačiau, ji nė nenumanė, kad pasiseks surinkti daug daugiau, nei tikėjosi. Tarp daugybės žmonių, sužinojusių šią istoriją, atsirado dosnių aukotojų, kurių dėka mergaitė surinko 20 tūkst. ligoninei.

Vėliau atsirado ir žmogus, pranokęs visas aukas – jo suma, skirta ligoninei buvo 50 tūkst. dolerių!

Įdomu tai, kad asmuo norėjo išlikti anonimu, tačiau jo parašytame laiške žmogus buvo susižavėjęs Addie darbu ir sakė, kad džiaugiasi, jog ligoninė galės padėti ir daugiau tokių vaikų.

Dabar dėl mergaitės pastangų dar daugiau vaikų gaus reikiamą gydymą. Jos dėka, vietinei vaikų ligoninei buvo suaukota 70 tūkst. dolerių.

Tai puikus pavyzdys, kaip vieno žmogaus pradėtas geras darbas, gali virsti virusiniu ir pasiekti didelius tikslus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *