Kategorijos
Istorijos

Vaikinai šaipėsi iš apkūnios moters paplūdimyje, nežinodami, kas jų laukia greitu metu

Mergina ilsėjosi paplūdimyje ir nusprendė pasidaryti keletą nuotraukų su bikiniu. Jai nusiėmus dekį ir pradėjus fotografuotis, keletas vaikinų už jos pradėjo tyčiotis.

Moteris nesigėdijo ir toliau tęsė savo fotosesiją. Tą patį vakarą, grįžusi namo, ji parašė įrašą, kurį perskaitė milijonai.

„Vaikinams, kurie šiandien juokėsi iš manęs, kai nusiėmiau dekį ir pradėjau fotografuotis su bikiniu.

Dėl tokių žmonių kaip jūs, moterys pradeda gėdytis savo kūno, joms pasidaro nepatogu pasirodyti paplūdimyje su bikiniu ar mieste su trumpesne suknele. Jos dėvi ilgas rankoves ištisus metus.

Per jus žmonės badauja, vemia, serga sunkiomis ligomis, kad pasiektų tobulą figūrą. Dėl tokių žmonių kaip jūs, moterys kenčia nuo anoreksijos, bulimijos ir kitų sveikatos ligų, patiria kančias.

Ne, jūs nesate atsakingi už kiekvieną atvejį, bet TAIP – jūs esate atsakingi už savo veiksmus.

Taigi, kitą kartą, kai pamatysite panašią į mane, pagalvokite apie tai, kokią žalą tam žmogui galite padaryti. Nes ne kiekviena moteris yra tokia stipri ir pasitikinti savimi kaip aš.

Prisipažįstu, kad sekundei man sudrebėjo ranka, norėjau susisukti atgal į dekį, bet tada prisiminiau, kas aš esu, saugojau savo savigarbą ir išdidžiai vaikščiojau paplūdimyje su šiuo bikiniu”.

Po šio įrašo Shelley Prowebstel iš Naujosios Zelandijos sulaukė daugybę reakcijų iš viso pasaulio vien dėl to, jog moteris pasipriešino stereotipams ir nepabijojo apie tai paskelbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *