Kategorijos
Istorijos

Vyrą ištiko insultas, bet laimei jį išgelbėjo vos prieš kelis mėnesius prieglobsčiui paimtas vokiečių aviganis

Kai du žvilgsniai susitinka pirmą kartą ir supranti, kad jie daugiau niekada nesiskirs, sakoma, jog tai suvedė likimas. Taip pasakytina apie meilės jausmą, taip pat apie draugystę, kuri gali užsimegzti tarp žmogaus ir keturkojo draugo. Stiprus tarpusavio ryšys yra ir tarp mūsų istorijos veikėjų Briano Myerso ir vokiečių aviganio Sadie.

Sadie buvo atsidūręs gyvūnų prieglaudoje Naujajame Džersyje, kol vieną dieną pasirodė Brianas Myersas ir pamatęs jį, iškart nusprendė pasiimti į savo namus.

Tą kartą, Brianas lyg suteikė vokiečių aviganiui naują gyvenimą. Kol vieną dieną, likimas suvaidino ypatingą vadmenį ir pats Sadie galėjo išgelbėti savo šeimininko gyvybę.

Kartą Brianą namuose ištiko insultas, dėl kurio vyras buvo suparalyžiuotas. Šuo, supratęs, kad šeimininkui negerai, pradėjo jį laižyti, o po to ir garsiai loti, kad atkreiptų kaimynų dėmesį, kurie galėtų padėti vyrui.

Tačiau, niekas nesureagavo į šuns lojimą. Tada vokiečių aviganis padarė neįtikėtiną dalyką: jis privertė Brianą paimti jam už apykaklės ir pradėjo tempti prie laidinio telefono. Vyras pasakojo, kaip viskas atrodė jo akimis:

„Šuo jautė, kad man negera ir labai dėl manęs pergyveno, stengėsi padėti. Jis lyg norėjo, kad paimčiau jį už apykaklės, jog galėtų mane tempti. Tada Sadie panaudojo visas savo jėgas, kad galėtų mane vilkti žeme ir pasiekčiau telefoną.

Galiausiai, Brianui buvo suteikta pagalba, jis įveikė insultą ir atsidūrė reabilitacijos centre. Pamažu vyras atgavo jėgas ir sugrįžo namo pas savo mylimą keturkojį draugą.

„Baisiai jos pasiilgau ir negalėjau sulaukti, kada ją išvysiu ir galėsiu apkabinti. Pažadu stengtis jai suteikti dar geresnį gyvenimą ir niekada nepamiršiu jos ištikimybės ir didvyriškumo tą baisią naktį” – pasakojo Brianas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *