Kategorijos
Istorijos

Vyras praleido 17 metų už grotų, kol teisėsauga pripažino padarę didžiulę klaidą

1990-aisiais metais Kanzase buvo daug jaunų, narkotikus vartojančių žmonių. Jie sutiko vyrą, vardu Ricky, kuris sakė, kad gali jiems gauti viską, ko jie nori. Bėda buvo ta, kad nė vienas iš jaunuolių neturėjo pinigų, tačiau vyras turėjo idėją.

Jis kartu su jais nuvažiavo į vietinę maisto prekių parduotuvę. Ricky iššoko iš automobilio ir bandė pavogti moters krepšį. Tačiau, moteris įsikibo, tad Ricky gavo tik mobilųjį telefoną.

Jis bėgo atgal į mašiną ir jie nuvažiavo. Laimei, dalyvavo liudininkas, kuris įsiminė automobilio valstybinį numerį ir nedelsdamas paskambino policijai.

Kai policija rado automobilio savininką, jis iškart pripažino, kas nutiko, ir papasakojo apie Ricky. Tada policija pradėjo jo ieškoti, o liudytojas pateikė jo aprašymą.

Policija rado Richardą Jonesą, tačiau jis neigė padaręs ką nors blogo. Jis paaiškino, kad buvo namuose su savo mergina ir šeima. Be to, nebuvo jokių DNR pėdsakų ar pirštų atspaudų, kurie galėtų jį susieti su apiplėšimu. Nepaisant to, jis buvo nuteistas 19 metų kalėti.

Bet net kalėjime jis ir toliau neigė, kad tai padarė. Tik po kelerių metų jis išgirdo apie Kanzase buvusį vyrą, panašų į jį. Tada jis susisiekė su organizacija, kuri dirba teisinių klaidų atskleidime. Jiems pavyko rasti vyro antrininką.

Antrininkas niekada nepripažino, kad jis buvo kaltas dėl apiplėšimo, tačiau vis dėlto jis atsidūrė kalėjime už apiplėšimą, narkotikų laikymą ir seksualinę prievartą. Vyro teismo procesas buvo atnaujintas su naujais įrodymais ir nuotraukomis. Ankstesni liudytojai buvo dar kartą apklausti.

Teismas padarė išvadą, kad būtent Ricky, Richardo antrininkas, iš tikrųjų buvo nusikaltimo kaltininkas – ir Richardas buvo paleistas iš kalėjimo po 17 metų.

Dabar vyras tiesiog nori praleisti laiką su šeima ir pradėti gyvenimą iš naujo. Norėdama jam padėti, šeima pradėjo lėšų rinkimą.

Kai Richardas ir Ricky stovi vienas šalia kito, nepaprastai sunku juos atskirti. Nepaisant to, pavyko įrodyti, kas iš tikrųjų kaltas.

Laimei, klaida buvo atrasta, kad ir po daugelio metų. Tikimės, kad buvimas kalėjime nepaliko per gilaus pėdsako vyro gyvenime. Tikimės, kad jis kuo greičiau grįš į įprastas vėžes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *