Kategorijos
Istorijos

Žinomoje papuošalų parduotuvėje pora buvo išjuokta, kai norėjo nusipirkti vestuvinius žiedus už 100 eurų. Po merginos atkirčio socialiniuose tinkluose parduotuvės vadovai jiems rašė atsiprašymo laiškus

Vestuvės yra labai svarbi diena kiekvienos poros gyvenime. Dauguma stengiasi išsinuomoti kuo geresnę vietą savo šventei, išleidžia krūvas pinigų muzikantams, dekoracijoms, aprangai, žiedams ir kitiems dalykams.

Tačiau, ne visos poros į šį renginį žiūri vienodai. Yra tokių, kurios nori išleisti kuo mažiau pinigų, nes tai tik porą dienų trunkantis reikalas. Būtent apie tokius žmones Jums norime šiandien papasakoti.

Arielis ir Queen iš Amerikos nebuvo pasiturintys žmonės, nes abu dar studijavo, tad pragyvenimui užsidirbinėdavo tik laisvesniu laiku. Tačiau, iš principo jie ir nenorėjo „sėdėti ant tėvų sprando”. Todėl ir stengėsi verstis patys.

Pamilus vienas kitą, vaikinui pasipiršus ir Ariel priėmus pasiūlymą, jiedu pradėjo svajoti ir planuoti apie vestuves, tačiau neturėjo tam pakankamai pinigų. Nepaisant to, nusprendė, jog susituokti gali ir kuklesniu būdu.

Mergina per vestuvių ceremoniją vilkėjo paprasta suknele, kainavusia vos 30 dolerių. Papuošalų parduotuvėje „Pandora“ Queen ir Ariel pasirinko porą paprastų vestuvinių žiedų, pagamintų iš sidabro ir cirkonio lydinio, kuriems išleido tik 130 dolerių.

Tačiau, kai pora pirko šiuos žiedus, viena parduotuvės darbuotoja pareiškė savo nuomonę:

„Aš niekada negalvojau, kad šiuos žiedus galima nusipirkti vestuvėms.. Man būtų gėda“.

Moteris jai atsakė: „Tai ne apie pinigus ir apskritai ne apie materialinius dalykus. Norint susituokti reikia ne brangių žiedų, o meilės!”

Vėliau mergina šią istoriją pasakojo savo „Facebook“ puslapyje, pridėdama papuošalo nuotrauką ir baigdama žodžiais:

„Aš myliu savo vaikiną ir tekėčiau už jo, net jei jis padovanotų man žaislinį žiedą iš kramtomosios gumos aparato!“

Merginos nuostabai, jos įrašas tapo nepaprastai populiarus. Tūkstančiai žmonių šia žinia pasidalijo su savo draugais. Tarp skaitančių įrašą buvo ir bendrovės „Pandora“ vadovai. Netrukus jie susisiekė su pora ir jų atsiprašė!

Be to, vadovybė norėjo išaiškinti, kuriose iš parduotuvių tai įvyko, kad nubaustų atsakingus asmenis.

Mergina priėmė atsiprašymą, tačiau atsisakė pasakyti kurioje parduotuvėje nutiko ši situacija, kadangi, ji pasidalino šiuo įrašu ne tam, kad sugėdintų darbuotoją, bet tam, kad pradžiugintų savo vyrą, bei paskatintų ir kitas poras nekreipti dėmesio dėl žiedų kainos.

„Pastebėjau kaip mano vyras nusiminė tą momentą, kad negalėjo nupirkti man brangaus papuošalo ir kaip jį įskaudino, kai parduotuvėje išgirdo tokį pareiškimą. Tačiau meilė nėra matuojama karatais ir pinigais! Aš myliu savo vyrą, o ne pinigus!” – pareiškė mergina.

Keista, bet istorija tuo nesibaigė. „Pandora“ vadovai dar kartą atsiprašė už įvykį. Kaip kompensaciją firma atsiuntė Ariel auksinę apyrankę! Tiesa, mergina galvoja ją parduoti ir iš gautų pajamų sumokėti pirmąją nuomą už būstą, nes ketina imti ilgalaikę paskolą.


Belieka tik palinkėti Quinn ir Ariel laimės, meilės ir sėkmės!

Jei ši istorija palietė ir jus, siūlome pasidalinti ja su draugais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *