Kategorijos
Įžymybės

„Aukščiausios pavaros” vedėjas Richardas Hammondas patyrė didžiausius savo 30 metų karjeros įspūdžius po to, kai atsidūrė saloje

Buvęs „Top Gear“ laidų vedėjas kartu su JAV žvaigžde Tory Belleci dalyvavo „Amazon Prime Video” laidoje „The Great Escapists”, kur gyvenant saloje laukė daugybė iššūkių. Britas pasakoja, jog tai buvo ryškiausias jo gyvenimo momentas per 30 televizinio šou karjeros metų.

51-erių Ričardas „Daily Star Sunday“ pasakojo: „Saloje buvome tik mes. Tai buvo mūsų pasaulis. Buvo nuostabu jaustis taip, lyg turi viską, ko reikia ir niekas atsitiktinai nesugadins filmavimo. Tačiau, tai nereiškia, kad nesusidūrėme su sunkumais”.

„Kai atvykome, saloje nieko nebuvo. Mes turėjome tik pagrindines nakvynės vietas. Turėjome sunkiai ir sąmoningai dirbti, bei tikėjome tuo, ką darėme, be to, daugiau ir neturėjome ką veikti”.

„Tai buvo viena intensyviausių, puikiausių ir naudingiausių patirčių mano 30 metų televizijos karjeroje. Tai buvo taip įspūdinga, jog nufilmuota medžiaga turėtų atrodyti kaip filmas”. Šį šou bus galima pamatyti nuo sausio 29-os dienos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *