Įžymybės

Heidi Klum – viena garsiausių supermodelių pasaulyje, o jos dukra neįtikėtinai panaši į ją ir seka mamos pėdomis

Vokiečių televizijos laidų vedėja ir aktorė Heidi Klum yra viena garsiausių supermodelių pasaulyje. Šį statusą ji turi du dešimtmečius.

Asmeniniame gyvenime gražuolė patyrė daug pakilimų ir nuosmukių. Dabartinis Heidi Klum vyras Tomas Kaulitzas yra septyniolika metų jaunesnis už savo žmoną. Vyriausioji vokiečių supermodelio dukra nori sekti mamos pėdomis.

Vaikystė ir modelio karjeros pradžia

Būsimoji įžymybė gimė 1973 metų birželio 1 dieną Bergisch Gladbache, Vokietijoje, įsikūrusiame Šiaurės Reino-Vestfalijos žemėje. Heidi Klum šeima turėjo labai tolimą ryšį su modelių verslu. Jos tėvas dirbo didelėje kosmetikos įmonėje, o mamos profesija – kirpėja.

Heidi Klum su tėvais

Heidi Klum su tėvais

Mergina buvo lengvo charakterio. Heidi leido laiką su daugybe draugų ir pradžiugino tėvus gerais mokyklos pažymiais. Ateityje ji planavo tapti šokėja.

Heidi Klum vaikystėje

Heidi Klum vaikystėje

1992 metais Heidi Klum biografijoje įvyko didelių pokyčių. Žurnalo skelbime ji perskaitė, kad TV Late-Night-Show ieško merginų, iš kurių viena būtų geriausias metų modelis. Heidi atsiuntė savo nuotraukas į atranką.

Kiekvieną savaitę žiūrėdavau šią TV laidą ir juokdavausi iš merginų, kurios atsakinėjo į kvailus klausimus.

Staiga jos namuose suskambo telefonas. Balsas telefone bylojo, kad konkurso, kuriame dalyvavo trisdešimt tūkstančių merginų, nugalėtoja tapo Klum. Televizijos laidos pabaigoje buvo galima išvysti aštuoniolikmetę gražuolę, kuri ant podiumo pasirodė pagal būsimo vyro Silo atliekamą dainą „Crazy“, Heidi tuomet to net neįtarė.

Pasirašiusi sutartį, kurios bendra suma siekė tris šimtus tūkstančių dolerių, Klum pradėjo dirbti modelių agentūroje. Baigusi mokyklą ji nusprendė nestoti į Diuseldorfo universitetą dizaino skyrių, kaip planavo anksčiau, bet pradėjo plėtoti modelio karjerą.

Heidi Klum

1993 metais mergina apsigyveno Niujorke. Kartu su kitais modeliais ji išsinuomojo mažytį butą Žemutinėje Rytų Saide.

Vakarais dažnai verkdavau, bet neketinau grįžti namo be nieko.

Tikroji sėkmė vokiečių gražuolę ištiko 1998 metais po to, kai amerikiečių žurnalas „Sports Illustrated“ ant savo viršelio patalpino gundančią Heidi nuotrauką. Tada ji tapo „Victoria’s Secret“ „angelu“.

Heidi Klum ir Rickas Pipino

Asmeniniu Heidi Klum gyvenimu iškart pradėjo domėtis žiniasklaida. 1997 metais ji ištekėjo už stilisto Ricko Pipino, kuris gana originaliai paprašė jos rankos ir širdies. Šiai iškilmingai akimirkai jis pasirinko aukščiausio Amerikos dangoraižio stogą.

Heidi Klum ir Rickas Pipino

Heidi Klum ir Rickas Pipino

Kadangi dėl nuolatinio užimtumo Heidi retai leisdavo laiką su vyru, Rickui pasidarė nuobodu ir retkarčiais pasiimdavo meilužių. Pora išsiskyrė 2002 metais, žmonai sužinojus apie vyro neištikimybę.

Nesantuokinė dukra ir santuoka su Silu

2003 metais modelis pradėjo susitikinėti su italų milijonieriumi Formulės 1 ralio vadybininku Flavio Briatore. Sužinojusi, kad vyras susilaukė naujos meilužės – turtingos „juvelyrikos“ paveldėtojos Fionos Svarovski, ji nusprendė su juo skirtis. Tuo metu mergina jau buvo nėščia.

Flavio Briatore ir Heidi Klum

Flavio Briatore ir Heidi Klum

2004 metais supermodelio gyvenime atsirado naujas žmogus – muzikantas Sealas. Gegužės 5 dieną gimė Heidi Klum dukra, kurią ji pavadino Helena. Po metų pora įformino savo santuoką.

Silas savo mylimąją vestuvėse nudžiugino neįprasta dovana. Naujasis vyras Heidi Klum sukūrė dainą savo nuotakos garbei ir dainavo ją šventėje.

Vyriausiąją žmonos dukrą jis priėmė kaip savąją. Vėliau jų šeima pasipildė bendrais vaikais Heidi Klum ir Force – kūdikiu Lou, sūnumis Johanu ir Henry.

Heidi Klum ir Sealas su vaikais

Heidi Klum ir Sealas su vaikais

2009 metų pabaigoje vyriausia Heidi Klum dukra Helen oficialiai tapo paties Sealo vaiku. Po penkerių metų jos mama išsiskyrė su antruoju vyru.

2012 metais supermodelis sulaukė vaikino – savo asmens sargybinio Martino Kristeno. Tuo metu Heidi vis dar buvo ištekėjusi už Sealo.

Heidi Klum ir Martinas Kristenas

Heidi Klum ir Martinas Kristenas

Gražuolė su šiuo vyru išsiskyrė beveik kartu su skyrybomis su oficialiu sutuoktiniu.

Heidi Klum ir dukra Leni Klum

2009 metais vokiečių modelis oficialiai pasivadino savo vyro pavarde ir tapo Heidi Seal. Pora iš bendros santuokos turi tris vaikus – du sūnus ir dukrą, kuri gimė 2009 metų rudenį. Įdomu, kad populiari dainininkė iš pirmosios modelio santuokos įsivaikino ir Leni dukrą, o jos pavardę pora pakeitė į Samuel.

Modelis ir aktorė Heidi Klum su dukra.
Heidi ir Leni Klum

Tačiau nepaisant kerinčio jųdviejų santykių romantiškumo, 2012-aisiais modelio ir dainininkės santuoka iširo, sukėlusi daug spėlionių ir gandų, o pati vokiečių mados diva sugrąžino ne tik sau, bet ir savo pavardę Klum. jos dukra. Dabar Leni Klum seka mamos pėdomis ir išbando save mados industrijoje, dažnai kartu su mama žvaigžde pasirodo garsių mados leidinių viršeliuose.

Mados modelio Heidi Klum dukra Leni Klum.
Leni Klum žengia pirmuosius žingsnius mados pasaulyje

Santykiai su Vito Schnabeliu

2014-aisiais asmeninis supermodelio gyvenimas nušvito naujomis spalvomis. Ji įsimylėjo meno prekybininką Vito Schnabel. Moteris buvo trylika metų vyresnė už savo vaikiną, tačiau tai jam nesutrukdė 2016 metais pasipiršti mylimajai. Heidi Klum dar nesiruošė kurti naujos šeimos dėl blogų prisiminimų apie patirtas dvi nesėkmingas santuokas. Todėl supermodelis atsakė Šnabeliui atsisakydama tekėti.

Heidi Klum ir Vito Schnabelis

Heidi Klum ir Vito Schnabelis

Vito periodiškai apgaudinėjo savo mylimąją, kuri nekreipė dėmesio į jo išdaigas. Tačiau kai spaudą pasiekė nuotrauka, kurioje Šnabelis bučiuojasi su kita mergina, jų santykiuose prasidėjo rimta nesantaika.

2017-ųjų rudens pradžioje pora išsiskyrė, tačiau prieš Naujuosius paparacai juos vėl išvydo per bendras atostogas Balyje.

Kitais metais pasklido gandai, kad Klum taps oficialia Šnabelio žmona. Žiniasklaidoje paskelbtoje nuotraukoje moters bevardį pirštą puošė vestuvinis žiedas, tačiau į vestuves taip ir neatėjo.

Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas

Asmeninis Heidi Klum gyvenimas kardinaliai pasikeitė 2017 m., kai ji sutiko Tomą Kaulitzą, grojantį gitara grupėje Tokio Hotel. Supermodelis už jį vyresnis septyniolika metų.

Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas

Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas

Pirmasis viešas Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo pasirodymas įvyko 2018 m. pavasario pabaigoje per labdaros renginį Prancūzijos mieste Kanuose. Prieš du mėnesius žiniasklaidoje pasirodė nuotrauka, kurioje jie bučiuojasi persirengimo kambaryje per televizijos laidos „America’s Got Talent“ filmavimą. Tada Heidi Klum ir Tomas Kaulitzas savo „Instagram“ puslapiuose paskelbė bendras nuotraukas iš Disneilendo.

Aš ir toliau tikiu meile ir santuoka, nors man nepavyko du kartus. Sutikau nuostabų vyrą, pažiūrėkime, kas nutiks.

2018-ųjų pabaigoje įsimylėjėliai, slapta nuo žurnalistų, įregistravo santuoką Beverli Hilse.

Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės

Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės

Heidi Klum ir Tomo Kaulitzo vestuvės vėliau buvo surengtos garsiojoje jachtoje „Christina O“, kuri anksčiau priklausė graikų milijardieriui Aristoteliui Onasiui. Jame dalyvavo supermodelio vaikai.

Nuotraukos iš vestuvių pasirodė Heidi „Instagram“ paskyroje.

Mes tai padarėme! Ponas ir ponia Kaulitz.

Iš šio įrašo tapo aišku, kad gražuolė nusprendė pakeisti pavardę.

Mano vyras yra pats maloniausias, mieliausias, rūpestingiausias ir mylintis žmogus. Neatsimenu, kada paskutinį kartą gyvenime buvau tokia laiminga.

Tomas susidraugavo su Heidi Klum vaikais. Po jų vestuvių sklido gandai, kad supermodelis buvo nėščia, tačiau jie pasirodė esąs „geltonosios“ spaudos išradimas.

Kaip Heidi Klum išlaiko savo grožį?

Oficialiajame Heidi „Instagram“ puslapyje ji nuotraukose dažnai pasirodo su maudymosi kostiumėliu ir be jo.

Esu laisvas žmogus savo kūno atžvilgiu. 

Supermodelis savo krūtis vadina vardais: kairiąją – Frans, o dešinę – Hansą.

Nepraėjo nė dvi savaitės nuo vyriausios dukters gimimo, Klum jau ėjo ant podiumo. Dieną prieš tai ji kasdien dalyvavo penkių valandų individualiose treniruotėse.

Esu sveikos gyvensenos šalininkė! Alkoholio nevartoju, valgau subalansuotai, dieną valgau daržoves. Jei to nepadarysiu, būsiu siaubingai alkana ir norėsiu spragėsių, traškučių ir picos!

Šiandien Heidi ūgis – 177 centimetrai, o jos svoris – 54 kilogramai.

Rekomenduojami įrašai

Žinomi žmonės, kurie kentė patyčias mokykloje dėl savo išvaizdos

Pikantiškas Turinys

Įžymybės, kurios taps tėvais 2022-aisiais

Pikantiškas Turinys

Russellas Crowe pirmą kartą pasirodė viešumoje su jauna mergina

Pikantiškas Turinys