Kategorijos
Įžymybės

Holivudo įžymybės, kurios yra labai protingos ir turi Einšteino IQ

Šakira savo pirmąjį eilėraštį parašė būdama 4 metų, o Einšteinas dar tik išmoko kalbėti būdamas tokio amžiaus. Net ir virš 130 intelekto koeficientas negarantuoja sėkmės gyvenime, tačiau neabejotinai padeda jos pasiekti. 

Šioje mažoje grupėje (2,5 proc. Pasaulio gyventojų) taip pat yra keletas garsių žvaigždžių ir menininkų, kurie netapo žinomi mokslo srityje, bet kompensavo tai kitose srityse. Štai 12 Holivudo žvaigždžių, turinčių itin aukštą intelekto koeficientą.

1. Šakira

Šakira© „FaceToFace“ / REPORTER

Pirmąjį eilėraštį ji parašė 4 metų, pirmąjį albumą įrašė 13 metų. Dainininkė gali pasigirti 140 intelekto koeficientu, tačiau vietoj aukštojo mokslo pasirinko muzikinę karjerą. Ji pati išmoko 5 kalbas.

2. Cindy Crawford

Cindy Crawford

Ji visada buvo pavyzdinga studentė. Ji mėgo mokslą ir gavo stipendiją chemijos technologijoms ir procesų inžinerijai studijuoti. Vieną dieną fotoaparato objektyvas ją rado, o pasaulis prarado potencialią inžinierę, bet gavo supermodelį.

3. Mattas Damonas

Mattas Damonas© VALERIE MACON / AFP / „East News“

Remiantis pranešimais, Damono intelekto koeficientas siekia net 160. Aktorius pradėjo rašyti „Maištininkas pasirinkimu“ scenarijų dar studijuodamas Harvarde. Nors jis nebaigė aukštojo mokslo, savo kino karjeroje kompensavo.

4. Natalie Portman

Natalie Portman© AXELLE / BAUER-GRIFFIN / MEGA / „Mega Agency“ / „East News“

Ji baigė psichologijos studijas Harvardo universitete, gali kalbėti 5 kalbomis ir jos IQ yra 140.

5. Chrisas Martinas

Chrisas Martinas© FLAVIO LO SCALZO / AGF / SIPA / RYTŲ NAUJIENOS

Jis baigė du kursus Londono universitete, kur taip pat susipažino su kitais „Coldplay“ nariais.

6. Quentinas Tarantino

Quentinas Tarantino© TOLGA AKMEN / AFP / „East News“

Būdamas 14 metų jis parašė savo pirmąjį scenarijų. Jis niekada nestojo į koledžą, tačiau tai nesutrukdė įgyti puikių žinių apie filmą. Jo IQ 160, be abejo, padėjo laimėti 2 „Oskarus“.

7. Jodie Foster

Jodie Foster© Gilbert Flores / „Broadimage“ / RYTŲ NAUJIENOS

Ji pradėjo pasirodyti ekrane būdama 3 metų, būdama 12 metų vaidino „Taksi vairuotoja“ ir pailsėjo nuo vaidybos būdama 18 metų, kad su pagyrimu baigtų Jeilio universitetą.

8. Eva Longoria

Eva Longoria© „Instagram“ / „Sipa USA“ / „East News“

Aktorė norėjo užsidirbti pinigų nuo mažens, nes jos noras buvo padėti neįgaliai seseriai. Mokyklos laikais ji pasidalino savo išsilavinimu su darbu, o baigusi mokyklą pradėjo kino karjerą.

9. Deividas Duchovny

Deividas Duchovny© Gilbert Flores / „Broadimage“ / RYTŲ NAUJIENOS

Jeilio universitete įgijęs anglų filologijos magistro laipsnį, jis tęsė daktaro laipsnį, tačiau aktoriaus karjera kliudė. Duchovny viską metė ir sekė savo aistros.

10. Geena Davis

Geena Davis© Jackas Shea / „Starshots“ / „Broadimage“ / RYTŲ NAUJIENOS

„Oskaro“ laureatė, baigusi Bostono universitetą, gali skambinti pianinu ir fleita, laisvai kalba švedų kalba. IQ 140 leido jai tapti prestižinės „Mensa“ organizacijos nare, subūrusia genialiausius protus pasaulyje.

11. Sharon Stone

Sharon Stone© Andrea Ninni / AGF / SIPA / RYTŲ NAUJIENOS

Aukštos inteligentijos mokytojai nepraleido – antrą klasę aktorė pradėjo būdama 5 metų. Dar daugiau, ji įstojo į universitetą po 10 metų. Jos intelekto koeficientas yra 154, o tai sudaro 0,1% pasaulio gyventojų.

12. Rowanas Atkinsonas

Rowanas Atkinsonas© RYTŲ NAUJIENOS

Jo intelekto koeficientas yra svaiginantis 178. Skirtingai nuo ekrano personažo, kuris jį išgarsino, Atkinsonas buvo puikus studentas. Prieš pradėdamas aktoriaus karjerą, jis studijavo inžineriją Niukaslio universitete, įgijo magistro laipsnį Oksfordo universitete ir netgi pradėjo siekti daktaro laipsnio.

13. Premija: Albertas Einšteinas

Premija: Albertas Einšteinas© RYTŲ NAUJIENOS

Sėkmė ne visada ateina iš karto, net turint IQ 160 genijų, tokių kaip Albertas Einšteinas. Baigęs studijas, jis 2 metus ieškojo mokytojo darbo. Fizika jam buvo antraeilė sritis, o muzika – didžiulė aistra. Grojimas fortepijonu ir smuiku padėjo jam mąstyti, gyvenimas be muzikos jam buvo apskritai neįsivaizduojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *