Kategorijos
Įžymybės

Kaip garsenybės slepiasi nuo paparacų

Pašėlusio populiarumo ir sėkmės atvirkštinė pusė yra amžinas žurnalistų, norinčių fotografuoti išskirtinius žvaigždžių kadrus, siekis.

Kaip garsenybės slepiasi nuo paparacų

Kai jie valgo, ilsisi, būna pasimatyme su savo antrąja puse. Bet kuriuo metu. Ir tai dažnai pykdo įžymybes.

Leonardas Dikaprio

Leonardas Dikaprio

Užsimaskavimo meistras. Ko tik jis nedaro, kad paslėptų nuo kamerų: užsideda skėtį, sulenda į drabužius..

Benediktas Cumberbatchas

Benediktas Cumberbatchas

Kai 2013 metais paparacai bandė filmuoti aktorių, jis ant galvos užsidėjo kepurę ir paslėpė akis už akinių nuo saulės ir netgi apsidengė popieriaus lapu su žinute žurnalistams: „Fotografuok Egiptą ir parodyk pasauliui kažką svarbaus “… Tuo metu Egipte vyko protestai, o Cumberbatchas bandė atkreipti paparacų dėmesį į dalykus, svarbesnius už įžymybių kasdienybę.

Dustinas Hoffmanas

Dustinas Hoffmanas

Jis mėgsta žaisti slėpynių su paparaciais. Internete yra daug nuotraukų, kuriose Hoffmanas slepiasi nuo kamerų krūmuose, už pašto dėžutės, už lempos stulpo ir kitų dalykų, kurie nelabai tinka maskavimui. Žinoma, jis to nedaro visiškai rimtai, o tai dar kartą įrodo puikų jo komedijos talentą.

Sophie Turner

Sophie Turner

Sophie ir jos vyras Joe Jonas suprato, kad jei jie liks nejudantys, paparaciai praras susidomėjimą jais. Kartais pora atsipalaiduoja. Bet bet kuriuo atveju – jie visada pasiruošę sutikti smalsių fotografų.

Ši LaBeouf

Ši LaBeouf

Ekscentriškas aktorius rado kūrybingą būdą išvengti visur esančių žurnalistų, naudodamas savo virtuvės daiktus. Pavyzdžiui, jis vaikščiojo po Los Andželą su krepšiu ant galvos. Kartą, vilkėdamas tą patį kostiumą, jis pasirodė Berlyne ant raudonojo kilimo, ant galvos užsidėjęs popierinį maišelį su užrašu „Aš nebežinomas“.

Alekas Baldwinas

Alekas Baldwinas

Jį taip erzino paparacai, kad jis vaikščiojo per Manheteną su antklode ant galvos. Sklando gandai, kad jis paėmė šią antklodę iš viešbučio „Loews Regency“.


Tą dieną Alecas ir jo sužadėtinė Hilaria Thomas pateikė paraišką dėl santuokos, o aktoriui, žinoma, nebuvo malonu susitikti su fotografais. Būtent tada Baldwinas pasislėpė viešbutyje ir išėjo iš padėjėjo pasiimti antklode apsirengusio kostiumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *