Kategorijos
Įžymybės

Legendinio aktoriaus Sylvester Stallone dukros jau užaugo. Štai kaip atrodo nuostabaus grožio merginos šiandien

Sylvester Stallone kartu su žmona Jennifer Flavin susilaukė trijų dukrų. Tai jau trečioji žinomo aktoriaus santuoka, tačiau tuo pačiu ir pati sėkmingiausia – kartu jie jau 24 metus. Nepaisant to, kad Sylvester yra 22 metais vyresnis už Jennifer, jų santuoka yra laikoma viena stipriausių ir gražiausių visame Holivude.

Viso pasaulio dėmesį pritraukė filmo “Krydas“ premjera, kai aktorius ant raudonojo kilimo pasirodė kartu su savo suaugusiomis dukterimis.

Stallone pasižymi labai išskirtine išvaida, tačiau dukros paveldėjo daugiau bruožių iš savo mamos.

Su pirmąja žmona aktorius susilaukė dviejų sūnų, tačiau 2012 metais vienas jų mirė patyręs širdies smūgį.

Galbūt atsitiktinai, o galbūt ir sąmoningai, visų trijų dukrų vardai prasideda iš “S“ raidės: Scarlet, Sistine ir Sophia.

Vyriausioji dukra Sophia gimė 1996 metais. Nuo pat gimimo mergina turėjo širdies ligų, todėl jai buvo atliktos kelios operacijos. Sophia nemėgsta kalbėti šia tema, nes būtent brolis mirė nuo tokios pat ligos. Iš visų trijų dukrų, būtent Sophia yra panašiausia į savo žinomą tėtį.

Baigusi mokyklą mergina pradėjo studijuoti Pietų Karolinos universitete ir iš karto persikėlė gyventi į bendrabutį. Tai ne itin patiko tėčiui. Greičiausiai žinomas aktorius dar nėra pasiruošęs tam, kad įvairūs vaikinai bendrauja su jo mergaitėmis. Deja, bet tėčiui teks su tuo susitaikyti…

Šiuo metu Sophia išbando save modelių pasaulyje ir akivaizdu, kad ši veikla jai labai patinka.

Sistine Stallone gimė 1998 metais. Mergina taip pat dirba modeliu, kur jai piešiama šviesi ateitis. Ji jau turi kelis kontraktus su žinomomis modelių agentūromis, bei sulaukė daugybės pagyrų iš žurnalo “Vogue“. Nors Sistine dar tik 23-eji metai, ji labai pasitiki savimi ir drąsiai reiškia savo nuomonę.

Ji taip pat atliko pagrindinį vaidmenį filme “47 metrai: ikalintos po vandeniu“. Mergina mano, kad modelio darbas taip pat yra savotiška aktorystė, kur nuolat reikai keisti savo įvaizdį.

Jauniausioji Scarlet pasaulį išvydo 2002 metais. Kol kas merginai dar tik 19 metų, todėl dėl savo ateities ji nėra apsisprendusi. Šiuo metu Scarlet yra susitelkusi į mokslus.

2014 metais ji atliko epizodinį vaidmenį filme “Susisiek su manim“. Scarlet tiesiog dievina sportą, tačiau dėl polinkio į širdies ligas ji sportuoja labai atsakingai.

Sylvester Stallone ne viename interviu yra sakęs, kad svarbiausias dalykas gyvenime yra jo šeima. Dabar jis apgailestauja, kad didžiąją gyvenimo dalį skyrė filmams ir normaliai nematė, kaip auga jo vaikai.

Šiandien aktorius jau nebeturi tiek daug pasiūlymų filmuotis, todėl gali visą savo laiką skirti šeimai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *