Kategorijos
Įžymybės

Steve’o Irwino nėščia dukra su savo išrinktuoju atkūrė tėvo ir mamos nuotrauką, kai šie laukė jos, ateinančios į pasaulį

„Krokodilų medžiotojo” dukra Bindi Irwin nėščia jau maždaug 31 savaitę. Mergina ir jos vyras atkūrė jaudinančią Steve’o ir nėščios žmonos Terry nuotrauką, kai šie laukė jos, ateinančios į pasaulį.

Prieš daugelį metų, laukdami antrojo vaiko gimimo, Steve’as ir Terry’as Irwinai padarė jaudinančią nuotrauką, kurioje matyti, kaip nėščia moteris, jos dukra ir jos vyras bučiuoja didelį žmonos pilvą.

Bindi ir jos vyras Powellas dar neturi vaikų, todėl jų šeimos nuotrauka nebuvo tiksli tėvų kopija, tačiau, vis dėlto atrodo labai miela ir jaudinanti. Kad nuotrauka būtų dar žavesnė, Powell vilkėjo chaki spalvos šortus ir prie jų priderintus marškinėlius, kaip ir Steve’as originalioje nuotraukoje.

Kaip mirė Steve’as Irwinas?

Priminsime, Steve’as Irwinas, kuris buvo garsus žurnalistas ir aktyvistas už gyvūnų teises, tragiškai žuvo dirbdamas. Laukinės gamtos ekspertas savo mirtį pasitiko 2006 metų rugsėjo 4 dieną, kai kūrė dokumentinį filmą „Ocean‘s Deadliest“. Filmavimo metu jį užpuolė nuodingoji raja. Tada vyrui buvo 44 metai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *