Kategorijos
Įžymybės

Vaikystėje ji kentė užgauliojimus, tačiau šiandien visi pavydi šios merginos populiarumo

Ši mergina gimė 1986 m. sausio 6 dieną, mažame kaime, Baškire. Siekdami geresnio gyvenimo, visa šeima persikėlė į mažą miestą Rusijoje, Jemanželinską. Tėvas, būdamas šeimo galva, beveik visą laiką dirbo nuo ryto iki nakties, kad galėtų išlaikyti mylimą šeimą su dvejomis dukromis. O kai šios istorijos herojei buvo tik 14 metų, vyras mirė nuo didelių sveikatos problemų.

Mergaitės vaikystė buvo sunki. Dažnai jai tekdavo kentėti užgauliojimus dėl išvaizdos. Tik vėlesniame amžiuje atsiskleidė tėvų paveldėti genai ir mergina tapo išvaizdi.

Galbūt atpažinote iš vaikystės nuotraukų, o gal ir ne, bet mes kalbame apie supermodelį – Iriną Shayk.

Vaikystėje mergina nuolat kentė patyčias, buvo vadinama bjauria, „lenta” ir dažnai grįždavo namo su ašaromis akyse.

Irina turėjo muzikos pomėgių – mergina grojo pianinu. Tačiau ir čia sulaukdavo priekaištų dėl to, jog yra kairiarankė.

Berniukai ne tik kad nekreipė dėmesio į merginą dėl jos išvaizdos, bet dar ir kandžiai užgauliodavo. Tuomet mergina nežinojo, kad vieną dieną visas gyvenimas apsivers aukštyn kojomis.

Baigusi mokyklą, Irina jautėsi kur kas geriau. Ji persikėlė pas savo vyresnę seserį į Čeliabinską.

Čia labai greitai buvo pastebėta ir gavo pasiūlymą sudalyvauti grožio konkurse. Visų nuostabai, mergina laimėjo šį konkursą ir buvo išsiųsta į dar rimtesnį, Maskvoje. Niekam nežinoma „kaimo mergaitė” nugalėjo ir čia.

Vos per kelis mėnesius mergina jau vaikščiojo preztižiškiausiose podiumų vietose visoje Europoje. Deja, ir čia ji patyrė įvairiausių sunkumų. Kiti modeliai juokėsi iš Shayk užsienio kalbos nemokėjimo, stiliaus ir kitų dalykų.

Tikslus sukandusi į dantis, mergina skynėsi kelią šlovės link ir šiandien ji gali didžiuotis tuo, jog yra vienas geriausiai apmokamų modelių pasaulyje.

Asmeninis gyvenimas taip pat pasidarė spalvingas. Mokyklos laikais negalėjusi užmegzti santykių su vaikinais mergina turėjo draugystę su futbolo žvaigžde Cristiano Ronaldo. Draugystė truko 5 metus.

Vėliau moteris 4 metus buvo su aktoriumi Bradley Cooperiu.

Nors kartu susilaukė dukros, jiedu pasuko skirtingais keliais.

Neseniai gražuolė „Vogue” žurnalui pasirodė nauju įvaizdžiu. Supermodelis pasipuošė blizgia mini suknele ir žaliu peruku, kuris ją pavertė tarsi kita moterimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *