Kategorijos
Įžymybės

Žvaigždės, kurios išsirinko sau netinkamus maudymosi kostiumėlius

Žinoma, netobula figūra nereiškia, kad žmogus neturėtų atsipalaiduoti paplūdimyje. Bet čia kalbama apie paprastus žmones. Ar įžymybės turėtų parodyti trūkumus paplūdimyje, žinodamos, kad juos stebi paparacai? Šiaip ar taip, tai labai visus intriguoja.

Parodysime ne tik blogiausius įžymybių maudymosi kostiumėlius, nes verta prisiminti vieną dalyką – niekas nėra tobulas.

1. Lindsay Lohan

1

Kažkada garsi ir populiari aktorė akivaizdžiai neturėjo laiko paruošti figūros paplūdimio sezonui, ką liudija išsipūtęs pilvas ir suglebęs užpakaliukas.

2

2. Mariah Carey

1

Pastaraisiais metais dainininkė, kažkada turėjusi viliojančias formas, pastebimai pasveiko. Nors, pasak Mariah, dabartinis vyras džiaugiasi savo formomis ir ji neketina numesti svorio.

3

3. Lady Gaga

0

Lady Gaga savo sceninių vaizdų rengimą paprastai priima labai kruopščiai, stengdamasi viską apgalvoti iki mažiausių detalių. Tačiau paplūdimyje jis leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti.

MAVRIXONLINE.COM - PASAULYJE - NĖRA WEB / APPLIKŲ / MOBILŲJŲ SUTARTŲ NEMOKAMŲ MOKESČIŲ - IŠSKIRTINIS !!  Už bet kurį iš šių išskirtinių vaizdų reikia sumokėti kaip „50/50“ baseino padalijimą tarp „Mavrix“ / „FameFlynet“ (kiekviena agentūra siunčia savo atvaizdus, ​​tačiau turi sumokėti 50/50 dalijimą „Mavrix / FameFlynet“. JOKIAI šio rinkinio vaizdai yra išskirtiniai ir nėra bus parduodamas / naudojamas be įkainių. - Praėjus vakarui su Tony Bennet, Lady Gaga Bahamose praleidžia laisvą dieną. Popmuzikos žvaigždė demonstravo pilnesnę figūrą bikiniu su, atrodo, galimu kūdikio smūgiu ir vis dar atrodė stulbinamai, gėrė gėrimus su draugais ir bendravo su jaunu gerbėju, Nasau, Bahamos, 2015 m. birželio 14 d. Dėl mokesčių turi būti susitarta prieš juos paskelbiant. Byline, kreditų, televizijos naudojimo, interneto naudojimo ar nuorodų nuorodos turi būti skaitomos MAVRIXONLINE.COM. Nesugebėjimas teisingai atlikus dvigubą sutartą mokestį, tel .:

4. Donatella Versace

2

Garsi mados dizainerė nedvejodama puikuojasi toli gražu ne idealia figūra, nors jos išvaizda nuvilnijo ne vieną gerbėją.

1

5. Tara Reed

1

Kartą ši amerikiečių aktorė galėjo pasigirti patraukliomis suapvalintomis formomis, tačiau pastarosiose nuotraukose Tara atrodo labai sulysusi. Gerbėjai netgi įtarė, kad ji serga anoreksija. Pati aktorė tvirtina, kad jai nerūpi kitų nuomonė ir vis tiek visiems nepatiks.

2

6. Coco Austin

64242, MIAMI BEACH, FLORIDA - 2011 m. Liepos 19 d., Antradienis. Nicole "Coco" Austin, reperio Ice T modelio žmona, atostogaudama Majamio paplūdimyje su drauge puikuojasi savo išlenkta figūra dirželiu su bikiniu.  Realybės žvaigždė pastebėta apsipirkinėjanti anksčiau tą dieną su mylimu šuniuku Spartaku.  Matoma, kad Coco turi draugą, kuris ją užpila įdegio purškalu, o ji mėgaujasi Majamio saule.  Nuotrauka: Thibault Monnier / Rachid Ait, © PacificCoastNews.com ** MOKESČIS TURI BŪTI SUSITARUSI PRIEŠ NAUDOJIMĄ ** ** E-TABLETŲ / IPADŲ IR MOBILIŲ TELEFONŲ PROGRAMŲ LEIDIMUI REIKIA PAPILDOMŲ MOKESČIŲ ** JK BIURAS: +44 131 557 7760/7761 JAV BIURAS: 1 310 261 9676

Modelio ir aktorės Coco Austin figūra taip pat toli gražu nėra tobula, tačiau panašu, kad mergina yra gana patogi savo kūne, ir tai yra svarbiausia!

2

7. Ashley Graham

2

Garsiojo plius dydžio modelio nuotraukos kelia prieštaringus jausmus visuomenėje. Kai kurie mano, kad jos kreivos formos yra moteriškos ir gundančios, o kitos, priešingai, nemato joje nė lašo seksualumo, todėl Ashley pateko į mūsų sąrašą.

1

8. Tina Malone

1

54 metų aktorės nuotraukos su bikiniu taip pat nuliūdino jos gerbėjus. Panašu, kad Tina gerai atkreiptų dėmesį į kojų odą arba papuoštų savo paplūdimio spintą pareo.

tina_meloun

9. Kesha

1

Dainininkės Kesšos paplūdimio įvaizdį vargu ar galima pavadinti seksualia. Gerbėjai ne kartą pastebėjo jos polinkį į antsvorį, tačiau pati mergina tvirtina, kad ji nėra apsėsta perfekcionizmo ir jai nerūpi kritikų nuomonė.

2

10. Selena Gomez

Išskirtinis ... Seksualioji Selena Gomez demonstruoja savo pilnesnę figūrą Meksikoje - NEVARTOTI WEB

Nors neseniai jaunoji dainininkė rimtai perėmė savo figūrą, ne taip seniai nuotrauka su bikiniu privertė jos gerbėjus nuvilti. Selenos paplūdimio išėjimas taip pat pražūtingai pasirinko maudymosi kostiumėlį, kuris, sprendžiant iš paveikslėlių, jai tiesiog per mažas.

IŠSKIRTINIS: ** TAIKOMOS PREMIUMINĖS KAINOS ** Selena Gomez per Meksikos atostogas parodo savo bikinio kūną

Peržiūrėdami šias nuotraukas dar kartą įsitikinate, kad pasaulio įžymybės yra tokie žmonės kaip mes, kurie ne visada turi laiko savo kūnui išgauti formą prieš paplūdimio sezoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *