Kategorijos
Juokinga

Nelaimėliai žmonės kuriems labai nepasisekė, bet sunku iš to nesijuokti

Juoktis iš kitų žmonių nesėkmių yra tikrai nevykęs užsiėmimas, tačiau kartais susilaikyti nuo juoko tiesiog neįmanoma. Kiekvienas iš šių žmonių rado jėgų pasidalinti savo nesėkmių istorijomis su pasauliu, todėl jiems netrukdo, kad jų nesėkmės praskaidrina kažkieno dieną. Visiems juk pasitaiko nesėkmių, bet geriausia stebėti, kai jos nutinka kitiems. Paverskime nesėkmę gera nuotaika!

„Paprašiau tetos, kad nufotografuotų mane taip, tarsi laikyčiau visą pasaulį. Ji sakė, kad viskas pavyko puikiai. Aš nežiūrėjau į nuotrauką, kol negrįžome namo.”

Vamzdžių plyšimas

„Netyčia uždariau duris, kai buvau lauke, laimei, po akmeniu turime raktą. Velnias ..”

– Hipopotamas išsimaudė mūsų baseine ir paliko 100 kg šūdo.

„Jei manote, kad jums buvo bloga diena, tada aš atėjau į universitetą su milžinišku džinsų plyšimu tiesiai ant užpakalio ir sužinojau apie tai tik antrosios paskaitos metu, kai už manęs sėdėjęs vaikinas apie tai dvejodamas pasakojo”.

Tai buvo gražu

– Mes bandėme užvesti savo mikroautobusą atostogoms su šeima

Lėktuvas tiesiogine prasme skrido pirmyn ir atgal, nes jis negalėjo nusileisti dėl ugnikalnio išsiveržimo

Be to, vis dar nėra tualetinio popieriaus.

Gėlių parduotuvė prieš Taalo ugnikalnio išsiveržimą Filipinuose ir po jo. Tarp šių nuotraukų yra tik kelių valandų skirtumas.

Ugniagesiams nepavyko užgesinti namo, nes visi priešgaisriniai hidrantai buvo užšalę po metro kieto putojančio sniego sluoksniu.

„Vidury nakties grįžome namo ir akvariume pasigedome vienos žuvies. Matyti, jog įtariamasis net nežino, kaip žuvis pusiau suvalgyta atsidūrė ant grindų.”

Aštriu kraštu prasidūriau ranką.

Nesėkmingas bandymas išrauti sode medžio kelmą

– Radus šventąjį savo padangoje

– Taip atrodė mano dviratis, kai atėjau jo pasiimti po darbo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *