Kategorijos
Juokinga

Vaikinas pasidalino nuotrauka su savo nauja tatuiruote, o žmonės pradėjo iš jo šaipytis. Kas negerai?

Šiandien pasidaryti tatuiruotę nesukelia sunkumų. Tai jau įprastas reiškinys mūsų kasdienybėje. Vieni ant savo kūno pažymi kažką svarbaus savo gyvenime, darosi tatuiruotes su reikšme, kitiems ši kūno puošyba kaip paprasčiausia pramoga, pomėgis.

Vienas vaikinas JAV labai džiaugėsi savo tatuiruote, už kurią dar ir sumokėjo 200 dolerių. Vos pasidaręs ją, iškart susitiko su draugais, kad galėtų ja pasigirti. Tačiau, tada paaiškėjo viena detalė, dėl kurios vėliau ši tatuiruotė tapo žinoma visame internete.

Užrašas buvo „Dream Chaser” (iš anglų kalbos vert. „svajonių gaudytojas”). Viskas būtų gal ir neblogai, jeigu tai nebūtų užrašyta atbulai. Pats Dylan iš pradžių to nepastebėjo, o ir viskas buvo atlikta gražiai, profesionaliai.

Jaunuolis svajoja apie reperio karjerą, bei teigė, kad visada norėjo motyvuojančio užrašo ant savo kūno, kuris skatintų jį siekti tikslų.

Supratęs, kad užrašas padarytas klaidingai, jis nufilmavo video ir įkėlė jį į socialinius tinklus, kur jis žaibiškai pradėjo plisti ir greitai buvo peržiūrėtas milijonus kartų.

Sulaukęs įvairiausių reakcijų, vaikinas nenusiminė, nes ir toliau planuoja tatuiruotis visą ranką, tad galbūt pataisys šį užrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *