Kategorijos
Keistenybės

18 mėn. vaikui po avarijos buvo nutraukta galva, tačiau, gydytojai sugebėjo ją prisiūti

Fantastiška istorija neseniai nutiko Brisbene. Berniukas, kuriam dar nėra nė pusantrų metų, kartu su mama ir seserimi tapo priešpriešinio susidūrimo autostradoje auka. Per avariją mažajam Džeksonui Teilorui beveik nutraukė galvą.

Gydytojai sugebėjo prisiūti 18 mėn. mažyliui nutrauktą galvą, kuri po baisios avarijos laikėsi tik odos sąskaita.
Jeigu jūsų vaizduotė jau piešia kruvinus paveikslus, nežiūrėkite į juos – galva liko vietoje, tačiau vidiniai pažeidimai buvo tokie, kad ji visiškai atsiskyrė nuo kaklo.

Per 6 valandų trukmės operaciją berniukui atstatė stuburo slankstelius jo paties šonkaulio dalies pagalba.
Galva dabar užfiksuota specialiu lanku, kuris pritvirtintas prie kūno: sudėtingas mechanizmas užtikrins pažeistos srities nejudrumą reabilitacijos periodu.

Po dviejų mėnesių, kai Džeksonui kaip tik sukaks pusantrų metų, jis galės atsikratyti šio įrenginio ir gyventi savo įprastą vaikišką gyvenimą.

Tai, kad jis jau dabar vaikšto, teikia medikams ir vaiko tėvams vilties, kad avarijos pasekmės niekaip neatsilieps berniuko fiziniam vystymuisi ir sveikatai.

Operavusio gydytojo Džefo Askino (Dr.Geoff Askin teigimu stebėtinas jau yra pats faktas, kad vaikas išgyveno po tokios traumos, o tai, kad berniukas gali savarankiškai kvėpuoti ir judėti, reikia pripažinti stebuklu.

Tai tikrai stebuklas, kuriuo, žinoma, sunku patikėti. Ačiū gydytojams, kurie nežiūrėjo į šią situaciją pesimistiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *