Kategorijos
Keistenybės

Moterys, kurios apsėstos plastinių operacijų ir kaip atrodo jų vyrai

Kaip manote, ar plastinė chirurgija gali tapti priklausomybe? Mes manome, kad tikrai taip. Kai pradedame galvoti apie šių žmonių antrąsias puses, jas taip pat pradedame įsivaizduoti su tokia priklausomybe, tačiau, būna juk labai įvairiai. Šiandien norime parodyti jums, kaip atrodo moterų, kurios apsėstos plastinių operacijų, vyrai.

Martina Big ir Michael

Susipažinkite su Maiklu – Martinos Big draugu. Vyras tiesiog pakvaišęs dėl mylimosios formų ir neįprasto odos atspalvio. Beje, būtent Maiklas pasiūlė Martinai pasidaryti savo pirmąją plastinę operaciją.

Nuo tada moteris nevengė ir toliau eksperimentuoti su savo įdegiu ir ryžosi darytis daugiau injekcijų. Iš prigimties buvusi baltaode, moteris stengėsi daryti viską, kad būtų kuo tamsesnė ir labiau panaši į juodaodę.

Tiesą sakant, jai puikiai pavyko. Tačiau, įdomu, ar ir jų vaikai turės tamsią odą?

Štai kaip pasikeitė moteris:

Ne ką mažiau nustebina moters padidinta krūtinė. Tiesą sakant, šį pokytį žmonės ir pastebi pirmiausia. Įprastai, žmonės, pamatę moterį viešumoje, gali net ir nieko nesuprasti apie jos odą, o štai krūtinę pastebės visi.

Moteris tikina, kad tamsią odą išgauti jai prireikė trijų procedūrų. Labiausiai žmones pribloškia tai, kad ji tiki, kad ir jos vaikai bus juodaodžiai – juk tai neįmanoma dėl DNR.

Pixie Fox ir Justinas Jedlica

Jie vadinami Kenu ir Barbe. Jiems vien būnant kartu atlikta apie 30 plastinių operacijų ir jie net neketina mažinti jų tempų. Daugelis žmonių mano, kad šios poros santykiai nesveiki.

Juo labiau, kai sužino faktą, kad Justinas prieš tai buvo vedęs vyrą. Tačiau, Kenui nerūpi kitų žmonių nuomonė apie jo santykius su Pixie. Porą vienija viena bendra aistra – plastinės operacijos.

Šiandien šiam vyrui atlikta apie 600 įvairių kosmetinių procedūrų. Savo kūnui Justinas išleidęs daugiau, nei pusę milijono!

Kaip reaguotumėte, jei pamatytumėte šią porą gyvai?

Jocelyn Wildenstein ir Lloyd Klein

Jocelyn Wildenstein vadinama moterimi – kate. Jos vyras 27 metais jaunesnis už ją. Vyras neslepia, kad yra naudojęsis plastinių chirurgų paslaugomis. 2019-aisiais jis net pristatė visuomenei savo naują veidą.

Anastasija Reskoss ir Quentinas Deharas

Porelė kartu pasidarė daugiau, nei 15 plastinių procedūrų, už kurias sumokėjo jų pasiturintys tėvai. Be to, pastarieji jau kreipiasi į savo vaikus Barbės ir Keno vardais.

Marisol Patton ir Hardy Hill

Panašu, kad televizijos žvaigždė Marisol Patton visiškai nebijo pakartoti savo motinos, kurios santuoka iširo dėl aistros plastinėms operacijoms, likimo. Tai suprantama, nes šalia gražuolės yra puikus vaikinas Hardy Hillas, kuris tiesiog dievina savo išrinktąją.

Joan Van Ark ir John Marshall

Kita aistringa plastiko gerbėja yra amerikiečių modelis ir televizijos laidų vedėja Joana Van Ark. Jos vyras žurnalistas Johnas Marshallas, nors ir nepritaria žmonos priklausomybei, tačiau viskuo ją palaiko. Per 50 santuokos metų Jonas visada buvo šalia savo žmonos, ją palaikė ir nekritikavo.

Carly Mersola ir Chrisas Delissa

Karlie Mersola neseniai tapo „gyva Barbe“. Vaikinas Chrisas Delisa sako, kad prieš pokyčius jam labiau patiko Carly ir jog pats buvo prieš tokius pokyčius, tačiau negalėjo jos sustabdyti. Tačiau, meilė dėl to neišblėso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *