Kategorijos
Keistenybės

Motina ir dukra išleido nenormalią sumą plastinėms operacijoms, kad taptų kuo labiau panašesnės viena į kitą

Ryšys tarp motinos ir dukros gali būti labai stiprus, o tai yra nepaprastai gražus dalykas. Daugeliu atvejų tai labiau panašu į dviejų draugių santykius. Tačiau, kai kuriais atvejais tai taip pat gali būti ir labai perdėta.

Georgina ir Kayla viską daro kartu. Blogiausia tai, kad jos net stengiasi atrodyti vienodai.

Iki šiol motina ir dukra paklojo 20 milijonų forintų tam, kad būtų kuo panašesnės. Krūtų korekcija, lūpų, nagų, dantų balinimas, soliariumo, botokso ir makiažo tatuiruotės.. Praktiškai viskas, kas įmanoma iš moterų repertuaro.

Abi moterys nori būti kuo labiau panašesnės į Katie Price – anglų modelį.

Tokiais atvejais visada kyla klausimas, kodėl šios operacijos vis dar finansuojamos. 20-metė Kayla atvirai kalbėjo apie darbą striptizo klube nuo 17 metų. Ji to nesigėdija. Klube ji sutiko žmogų, kuris davė daug pinigų operacijoms. Šios papildomos pajamos skiriamos operacijoms ir dailiam apatiniam trikotažui. Jai buvo operuotos krūtys dar būnant 18 metų.

Jos motinai šis dalykas visiškai netrukdo. Iš tiesų! Mama palaiko viską. Ji džiaugiasi, kad dukra turi „rėmėją“ ir su savo pinigais ji daro ką tik nori. Matydami nuotraukas, mes instinktyviai prisimename badaujančius Afrikos vaikus..

Motinos ir dukros tandemas vis dar planuoja keletą operacijų. Numatomi sėdmenų implantai, dar vienas lūpų ir krūtų padidinimas. 

Įdomu tai, jog neseniai paaiškėjo, kad iki šiol Kaylos „rėmėjo“ žmona nežinojo, kad vyras paaukojo nemažas sumas kad „padėtų“ šiai mergaitei. Įdomu, kaip viskas baigsis..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *