Kategorijos
Keistenybės

Potraukis „keistiems” vaikams moterį privedė prie skyrybų su vyru

Velso gyventoja Elis Vinston turi neįprastą hobį. Jos namuose apie 50 „dirbtinių vaikų“. 39 metų britė renka realistiškas lėles. Kiekviena jų turi savo drabužius ir net vardą. Ji kasdien vaikštinėja su jomis, sodindama jas į vežimėlius. Savo hobiui moteris išleido daugiau nei 12000 svarų sterlingų.

Galima pagalvoti, kad Vinston kenčia dėl to, kad negali turėti vaikų. Tačiau viskas kaip tik atvirkščiai. Iš tiesų ji 5 vaikų mama ir jų amžius nuo 12 iki 22 metų.

Po penkto vaiko gimimo Elis sužinojo, kad jai buvo aptiktos problemos su krauju. Sekantis nėštumas gali nužudyti ją ir jos vaiką. Moteris labai nusiminė. Ji norėjo turėti kuo daugiau vaikų. Ji dievina rūpintis kūdikiais.

Kartą ji vartė moterišką žurnalą. Ten buvo realistiškų lėlių-mažų vaikų atvaizdai. Jos sukurtos specialiai tiems, kas greitai turėtų tapti tėčiu ir mama. Su jomis būsimi tėvai mokosi prižiūrėti vaikus.  Pas „dirbtinius vaikus“ juda akys ir net plaka širdis.

Vinston pamanė,kad jos vaikai kaip tik jau užaugo, o daugiau gimdyti ji negali, tai įsigis šiuos pupulius ir rūpinsis jais. Pirmoji lėlė atsiėjo jai beveik 200 svarų. Po jos moteris nusipirko dar. Iš pradžių jos vyras Krisas ramiai žvelgė į žmonos keistenybes. Bet greitai šitų „netikrų vaikų“ sutuoktinių miegamajame pasidarė tiek daug, kad Krisui tapo ankšta. Pupuliai ėmė erzinti Elis vyrą.

Moteris ėmė skirti daugiau dėmesio lėlėms, nei savo pačios šeimai. Sutuoktiniai dažnai pykosi. Niekas nenorėjo eiti į kompromisą. Galiausiai žmonos hobis tapo skyrybų priežastimi.  Bet moters, atrodo, tai smarkiai nenuliūdino. Ji išmetė dvigulę lovą ir nusipirko viengulę.

Vietos mylimoms lėlėms tapo daugiau.

Elis pripažįsta tą faktą, kad šie vaikai netikri, bet ši aplinkybė neprivers jos nustoti mylėti mažųjų pupulių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *