Kategorijos
Keistenybės

Šis vyras pavertė save žmogumi – ropliu ir rengiasi tikrai neįprastai. Štai kaip jis atrodė prieš visas operacijas

Kartą Richardas Hernandezas iš Teksaso, JAV, buvo bankininkas ir atrodė visai kitaip. Dabar jam 60 metų, jis oficialiai pakeitė savo vardą į „Tiamat Legion Medusa“, laiko save ne dvejetainiu asmeniu ir „tikru ropliu“, kūno pertvarkymui išleidęs daugiau, nei 84 tūkst. dolerių!

Vyras papuošė savo kūną tatuiruotėmis ir auskarais, įdėjo rago formos implantus, perpjovė liežuvį ir nukirto ausis. Be to, kitas žingsnis – lytinių organų pašalinimas.

Ekstrevagantiškos išvaizdos mylėtojas mano, kad savo transformaciją jis užbaigs iki 2025 m. Tuo pačiu metu, praleidęs 12 metų vienas, jis nusprendė vėl ieškoti savo meilės.

„Idealus žmogus man būtų tas, kuris neturi tatuiruočių ir jokių pakeitimų, mano visiška priešingybė“.

Keletas veiksnių lėmė sunkų gyvenimo kelio pasirinkimą. Amerikiečio vaikystė buvo sunki, kai jis buvo skriaudžiamas. O 1997 metais jam buvo diagnozuotas ŽIV ir jis nusprendė visiškai pakeisti savo žmogiškąją prigimtį. Be to, būdamas 20 metų Ričardas susapnavo sapną, kuriame jam įkando gyvatės, tačiau jos jam nepakenkė, bet suleido nuodų, todėl tapo stipresnis. Tada vaikinas nusprendė, kad tai ženklas, kad jis turėtų tapti panašus į juos.

„Būdamas pragare ir grįžęs, ištvėręs tiek žiaurumo iš žmonių rankų, aš pasidariau kitokio pobūdžio būtybė ir taip savaip susidoroju su dvasiniu, emociniu, psichologiniu skausmu ir kančia, kuri ir toliau kankina mane visą gyvenimą“ , – sako Tiamat Legion Medusa.

Štai kaip vyras atrodė anksčiau:

Richardas Hernandezas ir jo sūnus Marcosas Hernandezas 1997 m. balandį, beveik neatpažįstamas prieš operaciją:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *