Kategorijos
Keistenybės

Šokiruojantis padaras, kurį gali pamatyti Pakistano zoologijos sodo lankytojai

Pakistano zoologijos sode Karačyje, kartu su dramblių ir elnių aptvarais, prabangiame paviljone yra tokia būtybė, kokios nėra laukinėje gamtoje. Mitinė būtybė su lapės kūnu ir moters galva „Mumtaz Begum“ jau 40 metų yra viena pagrindinių šio zoologijos sodo traukos vietų. Skamba neįtikėtinai, ar ne? Ir tai nenuostabu, nes iš tikrųjų tai tėra optinė iliuzija, nes ją vaidina „gyva lapė” – 33 metų Muradas Ali.

Mumtaz Begum zoologijos sodas, Lapės žmogus

Vos tik Karačio zoologijos sodo lankytojai įžengia į zoologijos sodą, pamato keistą vaizdą: keistą padarą su lapės kūnu ir vyro, vaizduojančio moterį, galva, kuri be keistos išvaizdos taip pat turi protą ir gerą humoro jausmą, bei tariamai numato ateitį.

Mumtaz Begum zoologijos sodas, Lapės žmogus

Be šmaikštaus pokalbio, padaras, vardu Mumtaz, savo svečiams neša turtus. Studentai ateina pas ją su klausimais apie egzamino rezultatus, o susidomėjusios motinos konsultuojasi su ja dėl dukterų ištekinimo perspektyvų.

Mumtaz Begum zoologijos sodas, Lapės žmogus

Ši keista ir neabejotinai žiauri pramoga kiekvieną dieną pritraukia šimtus lankytojų iš Pakistano, taip pat turistus, girdėjusius apie tokį svetimą padarą.

Mumtaz Begum zoologijos sodas, Lapės žmogus

Faktas yra tas, kad lapės vaidmenį šiame keistame spektaklyje atlieka ne iškamša, o tikra gyva lapė, kuri turi gulėti nejudėdama ir laukti, kol baigsis jos „darbo diena“, kuri, beje, trunka 12 valandos!

Mumtazo vaidmenį atlieka dviejų vaikų tėvas, 33 metų Muradas Ali. Prieš darbą jis pasidaro sunkų makiažą ir virsta moterimi, turinčia lapės kūną. Šis darbas perduotas Muradui iš jo tėvo, kuris mirė prieš 16 metų ir taip pat atliko Mumtazo Begumo vaidmenį.

Vaizdo įrašas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *