Kategorijos
Merginos

Dėl karantino nebe galintis uždirbti modelis prisijungė prie „OnlyFans“, kad užsidirbtų pinigų, bei sulaukė palaikymo iš vaikino

Negalėdama uždirbti pinigų per karantiną, modelis Leila Burate nusprendė užsiregistruoti „OnlyFans“ svetainėje, kur galėtų užsidirbti pinigų. Interneto vartotojus labiausiai nustebino tai, kad mergina sulaukė palaikymo iš savo vaikino.

Brazilijos modelis ir influencerė turėjo kontaktą su žmogumi, susirgusiu Covid-19, todėl turėjo dvi savaites izoliuotis. Merginai tai atrodė didžiulis nuostolis, tad nusprendė prisijungti prie „OnlyFans“ svetainės, kad prisidurtų daugiau pinigų.

Svetainėje mergina suplanavo pardavinėti savo nuotraukas, kuriose ji būtų tik su apatiniu trikotažu ar bikiniu, neslėpė, jog gali pasitaikyti ir nuogų nuotraukų – juk tai tik suaugusiems skirta svetainė.

Nors modelis platformoje praleido tik kelias dienas, ji jau pateko tarp 2% geriausių vartotojų visame pasaulyje. Svarbiausia tai, kad mergina sulaukė palaikymo iš savo vaikino.

27-erių Leila nėra vienintelė mergina karantino metu sugalvojusi taip užsidirbti pragyvenimui. Yra ir kitų profesijų moterų, nusprendusių išbandyti šią svetainę. Viena mokytoja užsidarius mokykloms pasakoja, jog atrado tai, kas visiškai pakeitė jos gyvenimą.

Buvusi specialiųjų ugdymosi poreikių mokytoja, Courtney Tillia, pasakoja, jog užsidarius mokykloms atrado naują pragyvenimo šaltinį, kuris neatpažįstamai pakeitė jos gyvenimą.

33-ejų metų moteris, kilusi iš Arizonos, JAV, uždirba keturis kartus didesnę, nei mokytojo algą ir teigia, kad būtent dėl šios priežasties nė kiek „nesigėdija“ esanti „sekso paslaugų teikėja“.

Ji sakė: „Aš uždirbau dar daugiau pinigų per pandemiją, nes žmonės tiesiog įstrigo namuose ir norėjo mėgautis tokiu turiniu. Kai buvau mokytoja, mano šeima iš tikrųjų susidurdavo su finansinėmis problemomis. „OnlyFans” suteikė man finansinę laisvę ir šiandien aš galiu turėti viską, ko reikia man ir mano šeimai“.

Courtney, turinti beveik 200 000 „Instagram“ gerbėjų, dabar uždirba šešiaženklį atlyginimą, kuris leidžia jai išlaikyti keturis vaikus ir vyrą, kurie palaimino jos ypatingus karjeros pokyčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *