Kategorijos
Merginos

Merginos provokatorės nusidažė savo kūnus ir nuėjo į sporto salę, norėdamos patikrinti visų reakcijas

Moterų kūnas sporto salėje ir taip nėra dengtas aptemptais drabužiais, tačiau dvi neklaužados amerikietės Sarah Reilly ir Maria Luciotti nusprendė žengti dar toliau. Merginos sąmoningai paliko tik kelnaites, o likusias formas užpildė dailininkė Jail Sedel. Tikslas provokuojantis – pažvelgti į sportininkų reakciją.

Idėją įgyvendinti labai padėjo tai, kad abi pokštininės yra fizinio pasirengimo gerbėjos, geros fizinės formos, be raukšlių ir celiulito. Kas yra drabužiuose, kas ne, iš pirmo žvilgsnio ir nesuprasi.

Dailininkė stengėsi kaip įmanydama, netgi sugebėjo pagaminti audinio tekstūros imitaciją ir įvairias smulkias detales. Merginos be problemų ėjo per „Planet Fitness“ sporto salę.

Marija ir Sarah apsimetė naujokėmis, sakydamos „mes net nežinome, kaip lipti ant bėgimo takelio ir iš kurios pusės prieiti prie baro”. 

Merginos nuėjo toliau ir pradėjo atkreipti dėmesį į savo išvaizdą. Sakykit, kokie yra formos reikalavimai salėje? Ar galima dėvėti tokį viršų kaip aš, ar jis per daug atidarytas? Ir taip toliau, ir taip toliau – treneris nepakėlė antakių. Gerai, eksperimentas vyko toliau..

Gerai, gal moteris ne taip domisi kitos moters kūnu. Kai kurie vyrai akivaizdžiai labiau atkreipė dėmesį į mergaitišką kerą, įtarė, kad kažkas negerai. Bet jie kukliai tylėjo, išskyrus vieną smalsų.

Gražuolės neatsižvelgė į tai, kad nuo fizinio krūvio ir kūno šildymo dažai pradės tirpti ir nutekėti. Teko trauktis, kol dar nebuvo gėdos.

Dalinė sėkmė taip pat yra sėkmė. Vaizdo įrašas surinko dešimtis tūkstančių peržiūrų.

Išvada gana paprasta – sporto salėje apskritai niekam nerūpi, ką tu dėvi. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *