Kategorijos
Merginos

Neįprastos figūros slaugytoja, kuri neišvengia nužiūrinėjimų darbo aplinkoje

Šiandien kalbėsime apie Dana Learn – neįprastos figūros slaugytoją, kuri taip pat yra modelis Instagram tinkle. Jai 33 metai, ji gimė Ročesteryje (Niujorko valstijos dalis).

Gražuolės tėtis dirbo taksi vairuotoju, o mama mokė studentus vietiniame medicinos koledže. Tėvai svajojo, kad dukra vėliau nuspręs savo gyvenimą susieti su medicina, nes JAV gydytojo darbas laikomas prestižiniu ir yra labai dosniai apmokamas. Gydytojų atlyginimai čia apie 10 kartų viršija vidutinius rodiklius.

Kad paruoštų Daną būsimoms sunkioms studijoms universitete, jos tėvai investavo pasakiškas pinigų sumas. Mokykloje mergina nuolat lankė parengiamuosius kursus. Ji parodė nuostabius rezultatus, mokytojai kalbėjo apie ją kaip apie labai protingą mokinę.

Tačiau kai tik merginai teko laikyti stojamuosius egzaminus į medicinos mokyklą, staiga kažkas pasidarė visiškai kitaip, nei planavo jos tėvai. Dana sakė, kad nenori dešimties metų skirti išsilavinimui. Ji svajojo kuo greičiau pradėti savarankišką gyvenimą, nepaisant mamos ir tėčio galimybių. O tai neįmanoma, kai esi amžinas studentas.

Nors tėvai bandė dukrą įtikinti, ji buvo atkakli. Dėl to šeima buvo priversta susitaikyti su Learn pozicija, padarė kompromisą – jai buvo leista įstoti į medicinos koledžą, kur dėstė jos mama. Ši mokymo įstaiga išduoda slaugytojo diplomus. Toks darbas irgi gerai apmokamas, bet tuo pačiu slaugytojų pareigos kiek skiriasi nuo mūsų.

Studijų metais Dana gavo daug naudingos informacijos apie žmogaus kūną. Labiausiai ją domino, kaip organizmas reaguoja į įvairią fizinę veiklą. Pavyzdžiui, mergina pažvelgė į raumenų augimo procesą, kurį paskatino svorio kilnojimas ir kultūrizmas. Beje, šią temą ji net kursiniame darbe (nors JAV vadinama kitaip) gvildeno trečiame kurse.

Ji norėjo pamatyti pokyčius savo pavyzdžiu, todėl užsiregistravo sporto salėje. Ten susiradusi gerą trenerį Learn pradėjo sunkiai treniruotis ir pakeitė mitybą. Kas tris dienas ji buvo sveriama specialiomis svarstyklėmis, kurios skaičiuoja riebalų kiekį ir raumenų masę. Dėl to mokinys gavo puikų įvertinimą. Ji taip pat gavo nuostabią figūrą kaip atlygį.

Atrodo, kad galite saugiai mokytis ir kurti daug žadančią ateitį. Tačiau ketvirtame kurse Dana prasitarė, kad dabar planuoja pradėti gyventi savarankiškai, tačiau studijų baigti nenori. Be to, ji nebepriėmė jokių kompromisų – tiesiog pateikė tėvams faktą.

Ji nuėjo dirbti į sporto salę kūno rengybos trenere. Ji pasakojo klientams, kaip teisingai maitintis, vedė konsultacijas internetu. Tačiau po kelerių metų Lirn vis dėlto nusprendė išklausyti kai kuriuos kursus, kurie, nors ir nesuteikė jai visaverčio diplomo, vis tiek leido būti slaugytoja kosmetologijos klinikoje.

Jos atlyginimas nemažas, nors jos „Instagram“ kanalas, turintis tūkstančius prenumeratorių, taip pat neša neblogus pinigus. Ji dažnai reklamuoja paskyras, skirtas mitybai ar sportui, taip pat daugelį kitų. Merginos figūra tikrai patraukia dėmesį, ji labai neįprasta ir graži. Ir ji sėkmingai tuo naudojasi, sukeldama daug diskusijų po savo nuotraukomis socialiniame tinkle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *