Kategorijos
Merginos

Šiai 3 vaikų mamai nusirengus niekas negali susilaikyti nespoksojęs į ją

Paprastas žmogus pirmą kartą pamatęs Krystal Miller tikrai nesupranta, kodėl ji tapo tokia populiari visame pasaulyje. Iš pirmo žvilgsnio tai 36-erių laiminga trijų vaikų mama ir mylima žmona.

Sunki liga

Retas kuris žino, kaip Krystal kūnas atrodo po puošniais drabužiais. Dar paauglystėje moteris susidūrė su siaubinga liga, o būnant 22-ejų teko iškęsti kelias operacijas. Šiandien Krystal yra tikras pavyzdys tokios pat nelaimės draugams. Ji mėgaujasi gyvenimu kaip niekas kitas!

Būnant penkiolikos moteriai buvo diagnozuota Krono liga. Krystal nuolat pykino, paleisdavo vidurius, miegodavo iki 20 valandų per parą. Nuolatinis skausmas neleido moteriai normaliai gyventi. Ateinančius aštuonis metus gydytojai darė viską, kad išgydytų ligą. Visgi liko vienintelė išeitis – reikalinga operacija, jei norima laimingai gyventi.

Būnant 22-ejų Krystal buvo atlikta rimta operacija. Teko pašalinti dalį žarnyno. Taip pat moteriai prie pilvo buvo suformuota dirbtinė išangė, kitaip vadinama stoma. Tik po šios operacijos moteris galėjo atsisveikinti su liga. Kai kurie galvotų, kad gyvenimas jau baigtas, tačiau Krystal taip tikrai negalvoja!

Gyvenimo džiaugsmas

Stoma ir kiti rūpesčiai netrukdo moteriai gyventi pilnavertį gyvenimą. Krystal susirado vyrą, kuriam visiškai nerūpėjo moters trūkumai. Pora kartu susilaukė trijų vaikų, o paskutinysis gimė vos prieš mėnesį!

Žinoma, ne viskas buvo tik gražu. Besilaukiant pirmojo vaiko moteriai buvo plyšusi žarna, o štai antrojo nėštumo metu stoma kėlė daugybę problemų. Nepaisant to, vaikučiai gimė visiškai sveiki.

Daugelis moterų, kurios taip pat kovoja su šia liga, puikiai žino šią australę. Linksma trijų vaikų mama tapo tikru pavyzdžiu tūkstančiams žmonių. Krystal puikiai parodo, kad net ir su stoma galima gyventi pilnavertį gyvenimą, būti geidžiamai ir mylimai. O taip pat ir susilaukti vaikų!

Australės vyras padeda mylimajai visose gyvenimo situacijose. Vyras puikiai supranta kokia svarbi parama yra Krystal ir neslepia, kad jo jausmai yra tokie patys stiprūs, kaip ir pirmąją pažinties dieną.

Kai kurie sako, kad moteris neturėtų demonstruoti savo istorijų ir randų viešumoje. Krystal tai daro ne dėl savęs. Ji nori padėti žmonėms, kurie kenčia nuo šios ligos. Neretu atveju, žmonės su stoma bijo parodyti savo kūną viešumoje. 36-erių moters darbas tikrai yra svarbus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *