Kategorijos
Merginos

Trys identiškos seserys užaugo tikromis gražuolėmis, kurių ir šiandien neįmanoma atskirti

Prieš dvidešimt metų viena iranietė buvo tikra, jog susilauks vieno vaiko, tačiau, vėliau paaiškėjo, jog gims net trys dukros. Iš pradžių tėvai buvo šokiruoti, o vėliau tik labai džiaugėsi tokia staigmena, nors ir atsirado daugybė nenumatytų išlaidų.

Nepaisant visų iškilusių sunkumų, merginos augo labai gerai ir nė vienai iš jų netrūko nei drabužių, būtiniausių dalykų, nei tėvų dėmesio.

Pagal vietines tradicijas, merginos, sulaukusios pilnametystės susituokia ir pradeda kurti atskirą šeimą, tačiau šios seserys pasirinko elgtis kitaip. Tėvai jas palaikė, o šios, kad išvengtų problemų ateityje, persikėlė gyventi į Londoną. Tėvai joms noriai padėjo išsinuomuoti butą.

Merginos labai norėjo dirbti mados industrijoje, todėl pasirinko ir atitinkamas studijas. Susikūrusios bendras anketas socialiniuose tinkluose, jos pradėjo kelti savo žinomumą.

Galiausiai įvairios agentūros pradėjo rašyti merginoms ir kviesti dalyvauti fotosesijose. Sesės pradėjo bendradarbiauti ir su keliais prekių ženklais.

Planas pavyko – savo genetikos dėka, merginoms atsivėrė kelias uždirbti.

Merginoms tereikia derintis drabužius ir gražiai atrodyti. Ir tokiu būdu jos gali pragyventi.

Merginos šiandien dar neskuba tuoktis, sako, kad dar nori stipriau pakilti karjeros laiptais. Be to, ir be vaikinų, jų gyvenimas šiuo metu yra tikrai nenuobodus.

Trynukių atvejai nėra tokie dažni, kad merginos turėtų daug konkurentų rinkoje. Juolab, kai jos atrodo kaip trys vandens lašai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *