Kategorijos
naujienos

10 mirtinų asmenukių, kainavusių gyvybę jas besidariusiems žmonėms

Po priklausomybės fotografuoti save ir paskelbti nuotraukas internete žmonės praranda realybės pojūtį, pamiršta apie riziką, kuri kelia grėsmę jų sveikatai ir gyvybei. Atsižvelgdami į naujienas apie rumunę merginą, žuvusią per asmenukę ant geležinkelio vagonėlio stogo, prisimename tragedijas, kurių galbūt nebūtų buvę, jei po ranka nebūtų telefono kameros ir maniakinio noro pelnyti simpatijas socialiniuose tinkluose.

1. Asmenukė ant traukinio stogo

10 mirtinų asmenukių

2015 metų gegužę viena rumunė užsidegė, netyčia prisilietusi prie plikos vielos, bandydama ant traukinio stogo nufotografuoti savo „šauniausią asmenukę“. 18 -metė Anna Ursu ir jos draugė nuėjo į Iasi miesto geležinkelio stotį padaryti „ypatingos asmenukės“, kurią norėjo paskelbti „Facebook“. Kai mergina gulėjo ant traukinio stogo ir pakėlė koją į orą, ji netyčia palietė pliką vielą, per kurią tekėjo 27 000 voltų srovė. Dėl to mergina užsidegė. Nepaisant to, kad aplinkinė, bandžiusi išgelbėti Aną, dėjo visas pastangas, vėliau 18-metė mergina mirė ligoninėje, apdegusi apie 50 procentų kūno.

2. Asmenukė ant tilto

10 mirtinų asmenukių

2014 metais 23 metų lenkų medicinos studentė mirė bandydama padaryti asmenukę ant garsiojo Puente de Triana tilto Ispanijos pietuose. Balansuodama ant garsiojo tilto atbrailos, Sylvia Rachel paslydo ir nukrito nuo 3 metrų atramos. Greitosios pagalbos automobiliui pavyko užvesti jos sustojusią širdį tragedijos vietoje, tačiau vėliau mergina mirė traumatologiniame.

3. Asmenukė su pistoletu

10 mirtinų asmenukių

Žaisti su ginklu yra pavojinga, o asmenukė su ginklu, kaip paaiškėja, gali būti paskutinė jūsų gyvenime. 2014 metais vienas meksikietis žuvo bandydamas nufotografuoti asmenukę su pistoletu, kuris netyčia iššovė ir mirtinai sužeidė. Auka buvo 21-erių Oskaras Aguilaras Otero, kuris „Facebook“ ne kartą paskelbė asmenukes priešais brangius automobilius ar motociklus, taip pat šalia gražių moterų.

4. Asmenukė kelyje

10 mirtinų asmenukių

26 metų Colette Moreno 2014 metų birželį žuvo automobilio avarijoje, važiuodama į mergvakarį. Ji sėdėjo keleivio vietoje, kai jos draugės vairuojamas automobilis susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu. Ashley M. Teobaldas sakė, kad ji tiesiog bandė aplenkti priekyje esantį automobilį, kai to automobilio išmetamosios dujos sukėlė Moreno astmos reakciją, dėl kurios įvyko nelaimė.

5. Asmenukė ant geležinkelio tilto

10 mirtinų asmenukių

Mergina nukrito iš 10 metrų aukščio, lipdama ant geležinkelio tilto atramos pasidaryti asmenukės. Kseniai Ignatievai kitą mėn. turėjo būti 18 metų. Ji nukrito iš aukščio ant 1500 voltų laidų. Ksenia buvo fotografė mėgėja. Ji nusprendė, kad geriausios nuotraukos turėtų būti gautos iš Krasnogvardeiskio (miestas netoli Sankt Peterburgo) geležinkelio tilto viršaus. Tai buvo paskutinis jos gyvenimo sprendimas.

6. Asmenukė pirmame pasimatyme

10 mirtinų asmenukių

Jamesas Nicholsas siūlo 300 svarų sterlingų (630 USD) už akmenį, kuris buvo pavogtas iš jo automobilio. Kodėl taip brangu? Nes šią uolą pasiėmė jo mergina, kuri iki pirmojo pasimatymo su Džeimsu bandė nufotografuoti asmenukę ant uolos. Nicholsas skrido iš Jungtinės Karalystės į Pietų Afriką susitikti su Miss Cheyenne Holloway. Pora aplankė Northcliff Rock, antrą aukščiausią Johanesburgo miesto tašką. Jie sustojo pasidaryti asmenukės prieš besileidžiančią saulę. 21 metų Holloway stovėjo ant didelės uolos netoli uolos viršaus, o 23 metų Nicholsas, portreto fotografas, pastatė trikojį, teigia liudininkas. Uola sugriuvo, o mergina nuskrido iš 15 metrų aukščio.

7. Asmenukė #SelfieOlympics

10 mirtinų asmenukių

Populiari tendencija, pavadinta #SelfieOlympics, atėmė 18-mečio Oskaro Reyeso gyvybę. 2015 metų sausio 2 dieną paauglys nusifotografavo su Kempiniuko kostiumu ir įkėlė į „Facebook“. Nuotrauka surinko daugiau nei 200 teigiamų įvertinimų. Vėliau Oskaro draugai sakė, kad tai jį labai nudžiugino, kad Oskaras nusprendė toliau fotografuoti „šaunias“ asmenukes. Tyrėjai tvirtina, kad sausio 3 dieną savo mamos vonios kambaryje Oskaras, bandydamas pasidaryti asmenukę, nukrito nuo vonios durų, susidaužė galvą ir mirė nuo gausaus kraujavimo.

8. Asmenukė paplūdimyje per gimtadienį

10 mirtinų asmenukių

Filipinuose atšventusi draugo gimtadienį jauna moteris, vardu Ceska Agas, nuskendo per grupinę asmenukę. 18-metė civilinės inžinerijos studentė nukrito nuo smurtinės bangos, kai ji su 6 draugais pozavo paplūdimyje priešais garsiuosius Bangui vėjo malūnus.

9. Asmenukė ant uolos

10 mirtinų asmenukių

2014 -ųjų rugpjūtį pora iš Lenkijos mirė nukritusi nuo uolos portugališkame Cabo da Roca mieste, matyt, bandė su vaikais prie uolos nusifotografuoti. Šios poros 5 ir 6 metų vaikai buvo tragedijos liudininkai.

10. Asmenukė ant motociklo

10 mirtinų asmenukių

Ramonas Gonzalezas yra Puerto Riko reperis, dainavęs reggaetoną ir žinomas kaip Jadiel. Grįžęs iš tėvų motociklu, jis nusprendė padaryti asmenukę. Po kelių akimirkų Jadielis nesuvaldė savo motociklo ir atsitrenkė į priešais atvažiuojantį automobilį. Jis mirė 2014 m. Gegužės 10 d. Stipriojoje memorialinėje ligoninėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *