Kategorijos
naujienos

2023 m. Meilės horoskopas: Kaip meilės reikaluose seksis visiems Zodiako ženklams?

Meilė – gražiausias ir nuostabiausias dalykas pasaulyje. Be jos gyvenimas būtų bespalvis. Sužinokite, kaip seksis kiekvienam Zodiako ženklo šioje srityje 2023 metais.

AVINAS

(03 21–04 20)

2023 metų globėjas Triušis pradžiugins Aviną naujais meilės atradimais ir maloniais nuoširdžiais potyriais. Susituokusioms poroms teks ištverti santykių permainingumą. Meilės ir švelnumo bangas pakeis kivirčai ir susierzinimo jausmas. Avinui svarbu ne leisti viskam eiti savo vaga, o taikiai spręsti šeimos problemas. Audringi romanai laukia tų šio Zodiako ženklo atstovų, kurie dar yra tik savo santykių pradžioje. Moterys maudysis romantikoje ir švelnume. Avino ženklo vyrai turėtų perimti situaciją į savo stiprias rankas. Meilei reikės tikrų darbų, nebus vietos suvaržymui ir neveiklumui.

Vienišam Avinui 2023 metų horoskopas pranašauja staigmenų. Pavasarį ir rudenį tikėtini romantiški susitikimai, kurie peraugs į rimtus santykius. Tikri jausmai gali kilti spontaniškai, daugeliui tai bus grynas atsitiktinumas – čia svarbiausia nepraleisti akimirkos, nes tikėtina, kad šis susitikimas gali virsti meile visam gyvenimui.

JAUTIS

(04 21–05 20)

2023 metais Jautį globojanti Venera padovanos jam romantikos ir neįtikėtinų emocijų vandenyną. Šio Zodiako ženklo atstovams seksis bendraujant su priešinga lytimi. Vienišas Jautis turi visas galimybes sutikti savo sielos draugą. Tačiau susituokusios poros turėtų būti atsargios, Jautis neturėtų per daug leisti sau, neprovokuoti pavydo, kad nesugadintų santykių su sutuoktiniu. Visą romantišką ir meilės energiją geriau nukreipti į šeimos ryšių stiprinimą. Venera stipriai paveiks juslinę sferą, atskleis nuostabius santykių ir jausmų aspektus. Jaučio gyvenimas bus pripildytas ryškių spalvų, nuostabių susitikimų ir nepamirštamų pažinčių, kurios gali visiškai pakeisti pasaulėžiūrą.

Palankiausias laikas – antroji metų pusė. Šiuo metu vienišiai gali tikėtis lemtingo susitikimo su žmogumi, kuris juos pradžiugins. Susituokę šio Zodiako ženklo atstovai įžiebs naujus jausmus savo antrąja puse, sugebės atgaivinti aistrą ir sustiprins ryšį. Triušio metai – palankus laikotarpis santuokai, šiais metais sukurtos šeimos bus laimingos ir stiprios.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams 2023-ieji meilės reikaluose apibūdinami kaip įvykių kupinas, ir kartu paradoksaliai merkantiliškas etapas. Išskaičiavimas ir nuolatinė analizė prasiskverbs ten, kur prieš tai siautė emocijų ugnikalniai ir kunkuliavo „meksikietiškos aistros“. Tai gana keista dovana, kurią įteiks Dvynius globojanti planeta Merkurijus.. Jis neleis Dvyniams atsiduoti romantikai.

Merkantilizmas pasireikš pirmoje 2023 metų pusėje, kai vieniši šio Zodiako ženklo atstovai bet kokiomis priemonėmis bandys kurti meilę ir pagrįs ją savo interesų siekiais bei išskaičiavimais.

Dvyniams seksis meilės reikaluose, todėl jie manys, kad ir prekybinis romanas jiems visai pasiekiamas. Bet kaip yra iš tikrųjų, parodys laikas. Paradoksalu, kad į esamus santykius prasiskverbs ir savanaudiškumas bei skaičiavimas. Kai kurie vedę Dvyniai pirmaisiais 2023 m. mėnesiais nuspręs turėti atskirą biudžetą nuo savo antrosios pusės. Įvardis „mes“ nebeskambės. Vis dažniau namuose bus galima išgirst frazę „aš taip nusprendžiau“.

Šiek tiek aistringesni taps Dvyniai, kurių santykiai jau senokai perėjo romantišką fazę. Žmogus, kuris anksčiau kėlė susidomėjimą, jūsų tikrai nenuvils. Problema gali kilti kitur. Kai tik jūs išbandysite bendrą gyvenimą, paaiškės, kad jūsų požiūris į kasdienes problemas skiriasi. Tai, žinoma, nėra priežastis nutraukti vos užsimezgusią sąjungą. Būkite kantrūs. Nuo vasaros vidurio santykiai ims šiltėti ar atsiras daugiau supratimo bei švelnumo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Veneros įtaka šio Zodiako ženklo atstovams 2023 metais bus labai stipri. Jautrus ir švelnus iš prigimties Vėžys jausis ant savo bangos. Kaip ir kitose gyvenimo srityse, taip ir meilės sferoje šie metai žada būti palankūs ir jaudinantys.

Vienišiai galės susitikti su savo sielos draugu ar drauge, geriausias laikas naujoms pažintims – pavasario vidurys ir metų pabaiga. Santykiai klostysis labai greitai, gali būti, kad iki Naujųjų metų daugelis ženklo atstovų sukurs stabilią ir laimingą porą.

Jau nusistovėjusios poros gali tikėtis naujos jausmų ir emocijų bangos, santykių stiprėjimo, perėjimo į naują lygmenį. Vandens triušio metai palankus laikotarpis santuokai, pasitikintiems savo pasirinkimu – laikas usutvirtinti sąjungą.

Šeimą sukūrusių šio Zodiako ženklo atstovų laukia malonūs metai. Astrologai pranašauja šiltus ir lengvus sutuoktinių santykius, kuriuose atsiras vietos romantikai, aistrai ir naujiems pojūčiams. Svarbu stengtis daugiau laiko skirti savo artimiesiems. Patartina planuoti bendras atostogas prie jūros ar pramoginę kelionę, skirtą reikšmingai datai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

2023 metais Liūtas trauks priešingos lyties žmones. Vienišiai turės idealią galimybę išsirinkti sau partnerį, tačiau žvaigždės nerekomenduoja skubėti – geriau pasidomėkite artimiausia aplinka, galbūt antroji pusė jau šalia. Ilgą laiką santykius palaikantys šio Zodiako ženklo atstovai turėtų stengtis prisiimti daugiau atsakomybės. Vandens triušio metai bus tinkamas laikotarpis svarbiems sprendimams – santuokai ar vaiko gimimui.

Santuokai šie metai bus palankūs – aljansą sudariusioms poroms žvaigždės žada suarimą ir meilę. Karjeros siekimas gali sugadinti Liūto santykius su antrąja puse. Daugiausiai jėgų šio Zodiako ženklo atstovams teks skirti santykių stiprinimui. Siekdami pelno ir karjeros nepamirškite savo artimųjų – rūpinkitės jais ir skirkite daugiau dėmesio. Nepaisant nedidelių nesklandumų, meilės sferoje viskas bus gerai. Net buitiniai kivirčai ir smulkūs nesutarimai negali sugriauti tikrai mylinčių žmonių jausmų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Romantika, stabilumas, harmonija ir šiluma – Vandens triušio metai Mergelei žada visus šeimos santykių privalumus. Horoskopas byloja apie dvasinį ir fizinį sutuoktinių artumą, pasirengimą palaikyti vienam kitą sunkiais laikais.

Vienišiai turėtų ruoštis svarbiam susitikimui, kurį lydės visos malonios romantiškos pasekmės. Mergelei patartina nebijoti naujų pažinčių, susitikinėjant būti aktyviai ir iniciatyviai. Net lengvas flirtas, peraugęs į audringą romaną, gali tapti lemtingu įvykiu.

Šio ženklo atstovams, kurie jau senokai palaiko romantiškus santykius, astrologai pranašauja tęsinį. Jiems laikas pagalvoti apie santuokos įtvirtinimą. Vestuves geriau planuoti rudeniui – tai pats tinkamiausias metas tokiam reikšmingam įvykiui. 2023 metais sudaryta santuoka garantuos tvirtus ir ilgalaikius santykius.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms numatomi romantiški ir jausmingi metai. Emocijų ir jausmų audros šio Zodiako ženklo atstovams neduos ramybės nuo pat metų pradžios. Neslopinkite savo impulsų, laikas veikti, imtis iniciatyvos, nelaukiant tinkamo momento.

Vienišoms Svarstyklėms žvaigždės paruošė ne vieną staigmeną, jų laukia naujų meilės santykių pradžia. Šio Zodiako ženklo atstovams tereikia atverti širdis ir įsileisti naujus jausmus. Laikotarpiu nuo vasaros pradžios iki rudens pabaigos šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti ypač atsargūs, kad neprarastų galimo sielos draugo.

Šeimą turinčioms Svarstyklėms prireiks šiek tiek daugiau pastangų, kad santykius pakeltų į naują lygį. Energijos netrūks, tik reikės nukreipti ją tinkama linkme. Bendras poilsis, pramogos, įprastos aplinkos pakeitimas padės sustiprinti sutuoktinių santykius. Svarstyklėms patartina sušvelninti pavydo apraiškas, juolab kad tam nebus jokios priežasties.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nepaisant to, kad 2023 metais Venera valdys meilės sferą, Skorpionas neturėtų tikėtis jos dosnumo. Meilės srityje numatoma įtampa, kuri iš šio Zodiako ženklo atstovų pareikalaus nemažos kantrybės.

Vienišiai atkakliai ieškos savo antrosios pusės ir jau ims pulti į neviltį. Tačiau staigmena jų dar laukia – rudenį įvyks romantiškas susitikimas. Astrologai pranašauja, kad šis nuotykis bus trumpalaikis ir lengvabūdiškas, tačiau Skorpionas vis tiek tuo džiaugsis. O žiemą jis turėtų ruoštis lemtingam susitikimui, tikėtina, kad kartu su naujametiniu šurmuliu jis galės sutikti tikrąją meilę.

Šeimą turintis Skorpionas turėtų pasiruošti išbandymams. Sutuoktinių kovos dėl lyderystės kels konfliktus ir nesikalbėjimo periodus. Siekdami išvengti rimtų šeimos konfliktų, šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti malonesni ir švelnesni su savo sutuoktiniu. Antroje metų pusėje santykiai pagerės, sugrįš aistra ir supratimas, apdairumas ir sveikas protas padės įtvirtinti taiką ir ramybę šeimoje.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys Vandens triušio metais neliks vienas, nors priešingos lyties atstovai neskirs jam ypatingo dėmesio. Seniai užmegzti ryšiai išliks tvirti, šeimos ženklo atstovai turėtų kontroliuoti savo emocijas, būti išmintingi ir ramūs, kad neprovokuotų kivirčų. Apskritai 2023-ieji metai meilės dramų ir perversmų nežada, asmeninis Šaulio gyvenimas bus gana rutiniškas ir nuobodus. Laikotarpis palankus sutuoktinių santykiams stiprinti, tačiau čia svarbu viską kontroliuoti. Horoskopas rekomenduoja ieškoti balanso tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, daugiau bendrauti su partneriu. Artimiems žmonėms prireiks dėmesio, todėl malonios staigmenos, dovanos visada bus tinkamos ir pageidaujamos, o santykiai taps tvirti ir pagrįsti pasitikėjimu.

Jei vienišam Šauliui pavyks pailsėti nuo darbų ir leisti sau atsijungti nuo nesibaigiančių rūpesčių, tai žvaigždės bus pasiruošusios suteikti jiems galimybę susikurti asmeninį gyvenimą. Lemtingas susitikimas gali įvykti vasarą, svarbiausia nepraleisti tinkamo momento ir pastebėti sau skirtą žmogų. Geriausios progos susitikti su priešinga lytimi bus viešo poilsio vietose.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

2023 metais romantiški santykiai išgyvens sąstingio laikotarpį. Vienišiai bus pasinėrę į darbus ir per daug užsiėmę, kad galvotų apie asmeninį gyvenimą. Tačiau Ožiaragiui nepatartina visai pamiršti savęs, 2023 metais reikėtų surasti laiko pasilinksminimams, pakankamai ilsėtis, atsipalaiduoti su draugais, eiti į viešus renginius. Tik tokiu atveju šio Zodiako ženklo atstovams Triušis metais galima maloni pažintis, kuri ateityje peraugs į nuoširdžius jausmus. Tokį šansą žvaigždės suteiks gegužės – birželio mėnesiais

Ožiaragis, kuris jau palaiko santykius su nuolatiniu partneriu, turėtų apsvarstyti galimybę juos perkelti į aukštesnį lygį. Šio Zodiako ženklo atstovams teks sugalvoti būdų, kaip atgaivinti buvusią aistrą ir susigrąžinti prarastą romantiką. Reikia stengtis kuo daugiau laiko leisti kartu, vaikščioti į vakarėlius, važiuoti į keliones, kartu sportuoti.

Šeimą turinčiam Ožiaragiui rekomenduojama rasti laiko dažniau pabendrauti su artimaisiais, pagaliau susidėlioti prioritetus, kas jiems svarbiau – artimieji ar darbas. Sąžiningumas ir ištikimybė santykiuose yra dviejų stipraus mylinčių širdžių ryšio garantija.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Juodojo triušio metai neįneš daugiau romantikos ir aistros į asmeninį Vandenio gyvenimą. Įtampa ir nuobodulys tvyros ore.

Vienišiai gali tikėtis romantiško susitikimo nebent vasaros pabaigoje ar rudenį. Tačiau maža tikimybė, kad ryšys nebus trumpalaikis.. Vandeniui svarbu pasitikėti kitu žmogumi, o be pasitikėjimo artimi santykiai neįmanomi. Astrologai šio Zodiako ženklo atstovams pataria atverti širdį, pasitikėti simpatišku žmogumi ir stengtis mėgautis pačia akimirka. Galbūt tada Vandenis turės galimybę užmegzti romantiškus santykius su visomis maloniomis pasekmėmis.

Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie turi šeimą arba ilgą laiką palaiko artimus santykius su nuolatiniu partneriu,šiuos metus gyvens nuobodžiai ir paprastai. Per didelis įsitraukimas į darbo procesą atvėsins jausmus, aistrą ir potraukį. Santykiuose gali kilti įtampa, tikėtini kivirčai, kurie kels išsiskyrimo grėsmę. Vandenis , suvokęs rimtą pavojų, sugeba užkirsti kelią tokiai įvykių baigčiai. Astrologai jam pataria stengtis nenutolti nuo artimųjų, pasitikėti jais ir skirti daugiau dėmesio.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys laikomos vienu jausmingiausių ir romantiškiausių Zodiako ženklų. Tačiau profesinis krūvis Triušio metais joms nepaliks nei laiko, nei jėgų romantikai. Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės meilės pakilimų ir nuosmukių nežada, tačiau yra paruošusios keletą malonių susitikimų pavasario pabaigoje, vasarą ir rudens viduryje. Pirmoji galimybė užmegzti romantišką pažintį Žuvims pasitaikys balandžio pabaigoje, todėl joms tuo metu dažnai derėtų išeiti pasivaikščioti į gamtą ar miesto gatvėmis, lankytis įvairiuose renginiuose.. Tikėtina, kad pasivaikščiojimo metu galėsite sutikti žmogų, su kuriuo bus įdomu leisti laiką.

Šeimą sukūrusios Žuvys sėkmingai išlaikys visus joms tenkančius išbandymus. Antroji pusė dažnai reikš nepasitenkinimą dėl dėmesio stokos. Astrologai pataria Žuvims būti aktyvesnėms santykiuose, atkreipti dėmesį į artimuosius, išklausyti juos, kad neapsunkintų situacijos. Per metus pasitaikys pora kartų, kai partneriai norės padaryti santykių pertrauką, tačiau neverta skubėti nutraukti ryšio, nes nesusipratimai bus laikini. Po sėkmingo santykių išsiaiškinimo, buvusi aistra vėl įsižiebs ir ryšys atsinaujins. Tik čia iniciatyvą teks paimti į savo rankas Žuvims, jos sugebės atgaivinti buvusias jausmus ir meilę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *