Kategorijos
naujienos

22 paslaptys apie kurias stiuardesės negali kalbėti lėktuve

Šiais laikais žmonės dažnai keliauja, todėl dauguma bent kartą gyvenime esame skridę lėktuvu. Sutikdami maloniai nusiteikusius skrydžio palydovus, mes net nepagalvojame, kokias paslaptis gali slėpti oro linijų darbuotojai. Daugumą jų keleiviai taip ir nesužino, tačiau keletas stiuardesių sutiko atskleisti savo darbo paslaptis.

Lėktuvas kruopščiai išvalomas tik kartą per mėnesį, nors ir vaizduojama, kad valymo tarnybos valymą atlieka po kiekvieno skrydžio.

Mes visada pastebime, kai du keleiviai eina į tualetą kartu.

Tai neįvyksta labai dažnai, tačiau taip būna. Atminkite, kad tualetas yra nešvariausia vieta lėktuve. Ypač, kai lėktuvas valomas tik kartą per mėnesį.

Neįmanoma priprasti prie vaiko verksmo

Prie mažų vaikų priprasti tiesiog neįmanoma. Laikui bėgant pradedi jų nebegirdėti, tačiau vis tiek prie to nepriprasi

Santykiai tarp įgulos narių yra labai dažni

Visa lėktuvo įgula bendrauja labai artimai, tad nenuostabu, kad pasitaiko ir naujų santykių, bei romanų.

Kai kurios oro linijos mums dovanoja nemokamus skrydžius.

Tai yra savybė, kurią turi ne visos avialinijos, tačiau daugelis turi. Kiti suteikia jums nuolaidas aviabilietams.

Mūsų duodamos ausinės yra pakartotinai naudojamos

Net jei pakuotė yra užplombuota, ausinės būna išvalytos, dezinfekuotos ir supakuotos iš naujo.

Antklodės taip pat pakartotinai naudojamos

“Kai kur internete sklinda gandai, kad saugumo instrukcijos padeda išvengti skausmingos mirties. Tai netiesa. Ši instrukcija iš tiesų gali padėti mums išlikti gyviems“

Vandenį, kurį naudojame arbatai ir kavai, saugu gerti ir jis keičiamas tarp skrydžių, bet vandens kaupimo talpykla nevaloma kiekvieną dieną ir gali būti neišvalyta net ir savaitę

Maistas po kiekvieno skrydžio išmetamas į šiukšliadėžę, net jei ir nebuvo atidarytas. Kas su juo nutiks vėliau, priklauso nuo kiekvienos aviakompanijos.

Yra įvairių būdų, kaip elgtis su girtu keleiviu. Jei jis ramus ir nekelia problemų – niekas nekreipia į jį dėmesio, tačiau jei jis triukšmingas ir nemalonus, įgula yra priversta iškviesti policiją, kuri jį pasitiks kai lėktuvas nusileis. Kai kuriais atvejais įgula gali būti priversta nusileisti lėktuvui artimiausiame oro uoste, kad pašalintų keleivį iš lėktuvo.

„Mes neturime specialių slaptų kodų ir panašiai. Yra tik standartiniai gestai, pavyzdžiui, norint greitesnio aptarnavimo, tačiau, jie tikrai ne išskirtiniai.”

„Iš tikrųjų nėra jokių apribojimų maisto ir užkandžių kiekiui, kurio gali paprašyti keleivis. Visada galite gauti nemokamą gėrimą ar kitą vietą, jei tokių yra. Viskas priklauso nuo to, kaip jų paprašysite.”

„Mums nesunku jums atnešti gėrimą, jei paprašysite, net ir jeigu jau pasibaigė jo tiekimas. Tai, kas mus tikrai apsunkina, yra tai, kad nesilaikoma mandagumo.”

Skrydžio palydovai ir stiuardai, prieš jiems leidžiant skristi turi praeiti psichologinius patikrinimus.

„Keisčiausia, kas dažnai nutinka lėktuve yra žmonės, kurie palieka savo bagažą viduje. Ar jums jo apskritai reikia? Kartais pamirštami net vaikai.”

Skirtingoms medicininėms situacijoms reikia skirtingų procedūrų.

„Pirmiausia keleiviai klausia, ar lėktuve yra medicinos personalas. Jei reikia pirmosios pagalbos, jame yra pirmosios pagalbos rinkinių ir defibriliatorių. Jei viskas labai rimta, lėktuvas gali skubiai nusileisti artimiausiame oro uoste.”

„Dauguma uniformų yra siaubingai nepatogios ir neišvaizdžios. Tikrai gerų nėra daug”.

„Geriausias dalykas, kai esi stiuardesė, yra atlyginimas už kelionę po pasaulį!”

„Daugelis iš mūsų turi susiplanavę kokių reikalų ar meilužių miestuose, į kuriuos skrendame”

„Vyrai dažnai bando flirtuoti su stiuardesėmis”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *