Kategorijos
naujienos

272 kilogramus svėrusi mergina pakeitė savo gyvenimą ir atsikratė 180 kg. Štai kaip ji atrodo šiandien

Amber Rachdi visada turėjo sunkumų dėl savo svorio kontrolės. Ji nuo mažų dienų svėrė daugiau, nei kiti jos bendraamžiai, tačiau kai merginai sukako 24-eri, ji pasiekė savo dugną. Amber pasiekė milžinišką svorį po to, kai patekusi į užburtą ratą ji jautėsi blogai, nes buvo nutukusi, ir buvo nutukusi, nes jautėsi blogai ir valgė.

Amber svėrė 271 kilogramus ir galiausiai nebegalėjo savimi pasirūpinti. Ji buvo priklausoma nuo savo elektrinio vežimėlio ir iš namų ji išvykdavo tik kartais nusipirkti maisto. Netrukus mergina vėl apsigyveno su tėvais, kurie privalėjo ja pasirūpinti.

Amber reikėjo ypatingos rūpybos, nes elementariausios higienos palaikymas buvo didžiulis iššūkis jos artimiesiems. Mergina buvo užstrigusi galingame rate – ji skendo gilioje depresijoje ir dėl savo jausmų ji vis daugiau valgydavo. Jos svoris augo o mergina jautėsi vis blogiau ir blogiau.

Ji žinojo, kad turi kažką pakeisti, tad su savo partnerio Rudy palaikymu, mergina nusprendė kreiptis į laidą, padedančią nutukusiems žmonėms sulieknėti.Televizijos laidos kūrėjai suteikia galimybę sulieknėti skrandžio mažinimo operacijos pagalba, tačiau iki tol žmogus turi parodyti, kad jis gali numesti svorio natūraliai.

Tokios operacijos pačios savaime nėra atsakymas į nutukimo problemą, nes žmogus privalo pakeisti savo požiūrį į maistą. Mergina susiėmė ir numetė 10 kilogramų, reikalingų pasiekti operacijai.

Tada Amber buvo sumažintas skrandis ir merginos gyvenimas prasidėjo iš naujo. Per 7 mėnesius po procedūros Amber numetė 40 kilogramų, likę 100 nukrito po metų.

Be abejonės, krentantis svoris buvo didelis palengvėjimas merginai, kuriai grėsė mirtis. Tačiau su krentančiu svoriu jai teko daug su savimi dirbti tam, kad priimtų save su nukarusia oda. Jos svorio metimo kelionė buvo dar nebaigta, nes mergina lieknėja ir toliau. Šiai dienai ji numetė jau 181 kilogramą.

Šiandien mergina toli gražu ne manekenės lieknumo, tačiau jos gyvenimas visiškai skiriasi nuo senojo. Ji valgo sveiką maistą ir sportuoja. Amber išmoko gražiai paslėpti savo trūkumus, odos perteklių, tačiau ateityje turint reikiamią sumą pinigų ji ruošiasi atlikti visas odos šalinimo operacijas, nes dabar tai tik praeities likučiai.

Dabar Amber spinduliuoja pasitikėjimu savimi. Ji mėgsta fotografuotis, o jos pokyčiais žavisi tūkstančiai žmonių, sekančių ją socialiniuose tinkluose. Ši mergina tapo puikiu pavyzdžiu, kad milžiniškas viršsvoris – tai dar ne mirties nuosprendis.

Dabar mergina nė iš tolo neprimena savo ankstesnės versijos. Ji yra seksuali, charizmatiška ir iš tiesų labai graži. Nors stengtis ir dirbti ties savimi jai teks ir toliau, Amber yra gyvas įrodymas, kad nėra nieko neįmanomo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *