Kategorijos
naujienos

38-erių moteris mirė nuo vėžio, tačiau po keturių metų šeimos nariai liko šokiruoti, kai pamatė jos žinutę Facebooke

38-erių amerikietė Sonia Todd mirė nuo vėžio 2012 metais. Tačiau prieš mirtį moteris parašė savo pačios nekrologą (išspausdinta žinutė apie kieno nors mirtį, papildyta trumpa velionio biografija, jo nuopelnais).

Ypatingas šios istorijos dalykas yra tai, kad nei vienas iš šeimos narių nebuvo skaitęs Sonios nekrologo. Pasak žiniasklaidos, kažkas rado moters tekstą ir pasidalino juo Facebook socialiniame tinkle. Netrukus šis įrašas išplito visame pasaulyje, o šeima liko šokiruota pamačiusi šį Sonios tekstą.

Asociatyvi nuotrauka

Paskutinis atsisveikinimas:

“Mano vardas yra Sonia Todd. Aš miriau nuo vėžio sulaukusi 38-erių. Nusprendžiau pati parašyti savo nekrologą, nes man nepatinka kaip jie yra sudaromi. Dažniausiai šeimos nariai susirenka ir surašo visus pasiekimus nuo lopšio iki kapo. Arba jie bando sukurti poetinį posmą apie kažkieno gyvenimą, kuris yra toks išpūstas, kad galima pagalvoti, jog mirusysis yra Dievas.

Asociatyvi nuotrauka

Mano versija yra tokia: aš tiesiog stengiausi padaryti viską, ką galėjau. Kartais man pavykdavo. Galbūt dažniau nepavykdavo, bet aš bandžiau. Visi mano beprotiški komentarai, juokeliai ir skundai…

Aš tikrai mylėjau žmones. Žinau, kad ne visada elgiausi teisingai ir dėl to labiausiai apgailestauju gyvenimo pabaigoje. Maži, paprasti dalykai, kurie skaudina žmones.

Kažkas man sakė, kad yra nenormalu rašyti savo pačios nekrologą. Tačiau manau, jog tai yra gerai, nes gali padėkoti visiems žmonėms. Tiems, kurie mane mylėjo, padėjo, rūpinosi manimi ar juokėsi kartu su manimi. Jaučiuosi palaiminta, kad visus šiuos žmones pažinojau. Dėl to gyventi buvo verta!

Asociatyvi nuotrauka

Jeigu norite pagerbti mano atminimą, tai padarykite šiuos dalykus:

  • Savanoriaukite bažnyčioje, mokykloje ar bibliotekoje.
  • Parašykite kam nors laišką ir papsakokite, kaip tas žmogus pakeitė jūsų gyvenimą.
  • Jei rūkote – nustokite.
  • Jei vairuojate išgėręs – daugiau to nedarykite.
  • Palikite visus išmaniuosius prietaisus ir nusiveskite vaiką suvalgyti ledų. Pakalbėkite apie jų viltis ir svajones.
  • Atleiskite tam, kuris to nusipelno.
  • Kasdien priverskite ką nors nusišypsoti.

Koks gražus moters atsisveikinimas… Ilsėkis ramybėje, Sonia! 

Asociatyvi nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *