Kategorijos
naujienos

5 zodiako ženklai, kuriems nepaprastai sunku pasakyti „aš tave myliu“

Kodėl išpažinti meilę kartais taip baisu? Bijai atrodyti pažeidžiamas ir atviras? Išsigando galimo jausmų neatsakingumo, domisi minčių katalogu?

Ar jaučiatės atsakingas už savo žodžius, ar nesate tikra dėl jų?

O gal nenorite to iš pradžių pasakyti, tikėdamiesi partnerio pripažinimo? Kaip skirtingi zodiako ženklai yra susiję su meilės žodžiais ir kaip jiems tai lengva?

Štai 5 zodiako ženklai, kuriems nepaprastai sunku pasakyti „aš tave myliu“:

Avinas

Savo sielą savo mylimam žmogui atversite tik tada, kai būsite pasirengęs prisiimti jam atsakomybę už visas šio jausmo pasekmes. Todėl pripažinimas bus atidėtas iki kraštutinumo.

Bet jei jis ateis, jūsų išrinktasis turės patirti vieną ryškiausių savo gyvenimo įspūdžių. Visų romantiškos ceremonijos tradicijų bus laikomasi iki smulkmenų.

Liūtas

Jums, kaip labiausiai išdidžiam ženklui, labai sunku apnuoginti savo sielą mylimo žmogaus akivaizdoje. Jūsų savigarba gali neatlaikyti galimo atsisakymo, todėl prieš vieną kartą „nukirpę“ meilės žodžius, 107 kartus „pamatuosite“ savo mylimosios jausmus.

Pripažinimas, kurį atliekate su savo prigimties nusipelniusia apimtimi ir prašmatnumu. Įspūdingos dekoracijos, dovanos, fejerverkai yra privaloma atributika, kuri sustiprina jūsų ketinimų rimtumą.

Mergelė

Jums meilė yra labai intymi. Jūs nekalbėsite apie ją kiekviename kampe ir pasigirsite savo jausmu, juo puoselėdami.

Meilė yra sakramentas, priklausantis dviem, ir jūs atversite vartus į savo sielos šventyklą tik tiems, kurie sugeba ne mažiau gilius jausmus.

Jei meilės pareiškimas ateina iš žmogaus, kuriam nejaučiate abipusiškumo, bus labai sunku jo paneigti. Pabandysite persvarstyti savo požiūrį į jį, nuoširdžiai tikėdami, kad kiekviename žmoguje yra kažkas, dėl ko galite jį mylėti.

Svarstyklės

Galite išdrįsti atvirai prisipažinti tik tuo atveju, jei jūsų tyla tampa mirties nuosprendžiu asmeniui, su kuriuo pavyko įsimylėti.

Visais kitais atvejais jūs mušatės aplink krūmus, tikėdamiesi, kad jis pastebės jūsų niūrias žvilgsnius, reikšmingus atodūsius ir ne per daug sumanias užuominas.

Ožiaragis

Meilė tau yra savotiškas žaidimas, kuriame pralaimėjo tas, kuris pirmą kartą prisipažino savo jausmus. Jūs ištversite kuo ilgiau, kad neatrodytumėte silpnas, silpnos valios ir pažeidžiamas išrinktajam.

Geriau pirmiausia tai pripažinti. Jūs pasitikite savimi, nes niekada nepasinaudosite nuoširdžiais mylimo žmogaus jausmais manipuliuoti ar pažeminti. Jūs tikite amžinąja meile ir esate pasiruošę nenuilstamai tai patvirtinti savo veiksmais.

Ar sutinkate su tokiomis astrologų išvadomis? Ar jums sunku paskelbti savo meilę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *