Kategorijos
naujienos

Anksčiau ši mergaitė buvo pravardžiuojama „skunksu“, tačiau dabar užaugo ir tapo garsiu modeliu

Ar pastebėjote, kad vaikai yra žiaurūs? Jei tarp jų atsiranda kitokios išvaizdos žmogus, jis akimirksniu išjuokiamas. Gaila ir nenorėčiau taip galvoti, bet vaikai yra tikrai žiaurūs, net ir patys mažiausieji gali tyčiotis iš kitų, kitokių.

Rebecca Heggard yra viena iš tų, kuri ištvėrė visus vaikiškos pajuokos siaubus. Taip yra todėl, kad ji neturi standartinės išvaizdos.

Эту девушку дразнили и обзывали "скунсом", но сейчас она - успешная модель

Ji gimė turėdama dalinio albinizmo ypatumą. Rebekoje tai pasireiškė odoje ir plaukuose. Ji pati yra tamsiaodė, tačiau ant galvos yra balta plaukų sruogėlė, taip pat ir ant kūno, kojų ir pilvo dėmės. Tai genetinė liga, kurią ji paveldėjo iš savo motinos.

Rebeka tapo socialinio gyvenimo dalimi, kur jos bendraamžiai nepriėmė kitų žmonių savybių ir skirtumų. Dėl šios šviesios dėmės ant kaktos ir plaukų ji buvo praminta „skunksu“. Žinoma, tai kūdikiui sukėlė daugybę kompleksų.

Эту девушку дразнили и обзывали "скунсом", но сейчас она - успешная модель

Istorija galėjo būti visai kitokia, jei ne šie moksleivių išpuoliai. Žinoma, tai lėmė tai, kad ji užsidarė savyje ir į viešumą išėjo tik retais atvejais.

Vienas atvejis viską pakeitė. Baigusi mokyklą mergina su kompanija nuėjo į paplūdimį, visi plaukė ir kaitinosi saulėje, o Rebeka tyliai sėdėjo uždarame maudymosi kostiumėlyje. Ją palaikantys draugai pasiūlė dėvėti patogų maudymosi kostiumėlį ir maudytis. Ir šią dieną jos gyvenimas visiškai pasikeitė.

Socialinis draugų palaikymas padėjo jai patikėti savimi, kad jos kūnas yra gražus, o savitumas jos nepablogina. Ji nebeslėpė laisvų drabužių ir nustojo dažyti plaukus.

Ji turi nuostabią figūrą, kurią teko slėpti daugelį metų. Jos neįprasta išvaizda sudomino fotografus, o vėliau ir modelių agentūras, todėl netrukus Rebecca tapo modeliu.

Эту девушку обзывали скунсом из-за белой полосы в волосах, но она выросла и стала моделью

Dabar mergaitei labai patinka jos dėmės ant kūno. Anksčiau tai, kas atrodė negražu, dabar jai priminė žvaigždes. Ji jas vadina „galaktikomis“, o plaukų sruogas „krentančiomis žvaigždėmis“.

Išėjusi iš savo kompleksų, Rebecca tapo visiškai pasitikinti savimi, atsipalaidavusi. Jos pačios pokyčiai tampa kasdienine jos įkvėpimo proga. Taigi ji svarsto galimybę parašyti knygą. Apibūdinti savo kelią, neįprastos išvaizdos savęs priėmimo patirtį ir pateikti rekomendacijas, kaip atsikratyti kompleksų.

Эту девушку дразнили и обзывали "скунсом", но сейчас она - успешная модель

Rebecca mano, kad jos pavyzdys gali paskatinti daugelio žmonių vystymąsi. Jos istorija gali įkvėpti žmones!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *