Kategorijos
naujienos

Azijos aktorius – milijonierius išleidžia 100 dolerių per mėnesį, nes turi kilnų tikslą

Aktorius iš Kinijos Čou Junfate gyveno vos už 100 dolerių per mėnesį. Jis filmavosi daugelyje Azijos šalių gamybos filmų ir tris kartus gavo „Geriausio aktoriaus“ premiją iš Honkongo menų akademijos. Gavęs pasaulinį pripažinimą už tokius filmus kaip „Šviesi ateitis“ ir kiti, ėmė filmuotis Holivude.

Todėl jo filmografija tapo turtingesnė: „Karibų jūros piratai: pasaulio pakraštys“, „Tegu lekia kulkos“ ir kt. Vienas paskutiniųjų filmų, kuriuose filmuojasi Čou – „Gutenbergo projektas“. Šiuo metu aktorius pakviestas filmuotis „Šaltajame kare-3“.

 Tačiau gyvena jis kaip ir anksčiau – Honkonge,  o į Holivudą atvyksta išskirtinai tik dėl filmavimosi. Šiuo metu Čou sąskaitoje daugiau nei 100 filmų.

Atitinkamai, ir materialinė būklė šių filmų sąskaita pas jį nemaža – 714 mln dolerių. Ryšium su tuo Čou turi pravardę „Azijos kasos imperatorius“.

Nepaisant to, Čou Junfate gyvenimo būdas yra visiškai įprastas ir atitinkantis vidutinę statistiką be ypatingos prabangos ir turto. Jis nesiekia parodyti savo didelių pajamų.

Dar neseniai aktorius naudojosi telefonu su mygtukais ir pakeitė jį tik todėl, kad šis sulūžo.

Čou taipogi nėra vardinių rūbų ir brangių restoranų fanatas. Ir važinėja išskirtinai tik visuomeniniu transportu.

Todėl pragyvenimui jis išleidžia vos 100 dolerių per mėnesį. Visus likusius pinigus Čou siunčia labdarai.

„ŠIE PINIGAI NORS IR MANO, BET JIE – NE MANO. AŠ SAUGAU JUOS, KAD PERDUOČIAU LABDARAI“,- SAKO JIS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *