Kategorijos
naujienos

Baisus charakteris: šie Zodiako ženklai gali bet ką išvesti iš kantrybės

Astrologai atskleidė, kurių Zodiako ženklų charakteris toks baisus, kad gali bet ką išvesti iš kantrybės. Su jais mažų mažiausiai nėra lengva!

Skorpionas

Šio ženklo atstovai retai nusileidžia kitiems. Paprastai baisiausio charakterio savininko vardas teisėtai priklauso šio ženklo atstovams. Jų aštrus liežuvis, kaip geluonis, sugeba išbalansuoti net pačius ramiausius žmones.

Žuvys

Žuvys anksčiau ar vėliau parodo savo baisiąją pusę. Paprastai viskas baigiasi ašaromis ir skandalais, nutrūkus draugystei, meilei ir darbiniams santykiams.

Liūtas

Liūtus visada supa dėmesys, jie turi daug draugų ir pažįstamų, prieš kuriuos jie saugo savo gerą vardą. Tačiau anksčiau ar vėliau prie artimųjų jie šią kaukę nusiplėšia. Šio ženklo atstovai mėgsta diskutuoti apie kitus, apkalbinėti, juoktis iš kitų žmonių nesėkmių.

Šaulys

Šaulio atstovai dažnai parodo savo nagus. Bet jie tai daro ne dėl blogo charakterio, o iš įpročio. Jiems patinka teisti kitus.

Vandenis

Perėjimas nuo mielo veidelio prie nepakenčiamo charakterio įvyksta labai greitai. Vandenio atstovai kartais net nepastebi, kaip pradeda įžeidinėti žmones pokalbio metu, taip pat aptaria jų silpnybes. Dažnai jie sutrinka, nesuprasdami, kodėl jų taip nemėgsta kiti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *