Kategorijos
naujienos

Baltaodžių pora susilaukė juodaodžių trynukų. Kaip tai nutiko? Vyras negalėjo sulaikyti ašarų

Kai baltaodžiams tėvams gimsta juodutėlis vaikas, tai sukelia daugybę klausimų. Tą patį galima pasakyti ir apie tamsiaodžius tėvus, kurie tampa baltaodžio mažylio tėvais.

Taip nutiko Angelos ir Beno šeimai prieš 10 metų. Jie laukė 3 vaiko atėjimo. Kai į pasaulį atėjo jų ilgai laukta mažylė, tėvai nustėro iš nuostabos. Mergaitė buvo baltaodė.

Mergaitę pavadino Nmači, tačiau tarpusavyje vadina ją angelu. Jos tėvai ilgą laiką gyveno Nigerijoje, tačiau paskui nusprendė pakeisti gyvenamąją vietą ir persikėlė į Angliją.

Iškart po baltutėlės dukters gimimo tėvas negalėjo pratarti nė žodžio. Jų giminėje visi juodi, baltų nebuvo. Įtarti žmonos neištikimybe Benas negalėjo. Jei ji būtų buvusi neištikima sutuoktiniui, vaikas būtų mulatas. Balta dukters oda sakė apie tai, kad įvyko kažkokia genetinė mutacija. Todėl Nmači oda taip skyrėsi nuo motinos ir tėvo odos.

Atliekant tyrimus pavyko nustatyti, kad įvyko genetinis sutrikimas. Jo pasekoje ir gimė vaikas albinosas. Nmači neturi pigmento, kuris ir suteikia odos, akių ir plaukų spalvą. Nevyksta melanino sintezė. Mergaitė visam laikui liks baltuoju angelu, kaip visi ją švelniai vadina.

Mergaitė absoliučiai sveika. Viena, kas gali kelti sunkumų, tai jos juodaodžių bendraamžių priėmimas. Būti „balta varna“ visada nepatogu ir nelabai malonu.

Pasaulyje priskaičiuojama keli tūkstančiai albinosų. Vidutiniškai kiekvienas 20000-asis žmogus gimsta be pigmento. Dažniausiai tokie vaikai gimsta Afrikos žemyne. Dėl kokios priežasties tai nutinka, iki šiol nežinia. Šią mįslę mokslininkams dar teks išspręsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *