Kategorijos
naujienos

Danė atsisakė nusiskusti ūsus ir susitvarkyti antakius ir priima save tokią, kokia yra. Kaip mergina atrodė anksčiau?

Maždaug prieš metus 31 metų Kopenhagos gyventoja Eldina Jaganzhak nusprendė nebeskusti veido. Ji norėjo prieštarauti viešiesiems grožio standartams, nes vis labiau piktinosi, kad, priešingai nei moterys, vyrai neturi nusiskusti nė vieno savo kūno plaukelio.

2020-ųjų kovą Eldina nustojo pešioti antakius ir plaukus virš viršutinės lūpos ir netrukus suprato, kad jos asmeninis savęs jausmas nepasikeitė – ji vis dar jautėsi moteriška, nepaisant „papildomų“ kūno plaukų.

Natūralu, kad jos išvaizda neliko nepastebėta ir, deja, teko susidurti su apkalbomis. Vieni jai tiesiog liepia nusiskusti, o kiti tik spokso.

Pati mergina tikina, kad tokia išvaizda jai padėjo atsikratyti konservatyvių žmonių, su kuriais ji iki šiol nenori bendrauti.

Dabar Eldinos apsuptyje yra tik tie, kuriems nerūpi jos išvaizda ir kurie rūpinasi ja kaip asmenybe.

„Anksčiau turėjau kompleksą, kai jaunystėje pradėjo aktyviai augti kūno plaukai. 13-14 metų mano draugės pradėjo panikuoti ir pradėjo skustis. Ir aš visada piktindavausi, kad moterys turi išleisti tiek daug pinigų ir laiko, kad taptų tokios gražios, kokių iš mūsų tikisi visuomenė. 

Aš taip pat negalėjau eiti į sporto salę neskustomis kojomis ar netvarkingais antakiais. Tačiau dabar susitelkiau į tai, ką noriu pasiekti, o ne į tai, kaip atrodau. Jei kažkam aš nepatinku, man nerūpi – šie žmonės yra tik praeiviai mano gyvenime“.

Ką apie tokį požiūrį galvojate Jūs? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose

Kaip mergina atrodė anksčiau:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *