Kategorijos
naujienos

Daugelis žmonių žino šią aktorę iš „Tėčio dukterų“. Kaip ji atrodo dabar?

 Taip dabar atrodo Galina Sergeevna iš „Tėčio dukterų“

Dažnai aktoriai, kuriems šlovė atėjo labai ankstyvame amžiuje, tiesiog negali atlaikyti tokios didelės šlovės, kuri patenka ant jų ir tampa to paties vaidmens aktoriais. Bet, L. Arzamasovos atveju, laimei, viskas susiklostė kitaip.

Daugelis žmonių žino šią aktorę dėl Galinos Sergeevnos vaidmens iš „Tėčio dukterų“. Tačiau anksčiau ji taip pat vaidino filmuose. Be to, ji vaidino net 17 kūrinių prieš „Tėčio dukteris“. Tačiau būtent šis serialas atnešė jai populiarumą.

Daugelis šį serialą žiūrėjusių merginą laikė negražia, kitaip tariant, „pilka pelyte”..

Tačiau vienaip ar kitaip ji netrukus buvo pakviesta filmuotis filme „Mano vaikai“. Režisieriai tiesiog negalėjo nepastebėti didžiulio aktorės talento.

Aktorė tapo paklausi, be Galinos Sergeevnos vaidmens, ji turėjo daug daugiau vertingų vaidmenų. Ji dirbo su tokiais profesionalais kaip N. Dobryninas, A. Serebryakovas ir A. Babenko

Liza pražydo kasmet. Ji pradėjo atrodyti daug geriau ir šviesiau. Ji turi gražią figūrą, ji tapo švelni, moteriška. Dabar jos negalima vadinti negražia. Mergina ir toliau tęsia savo karjerą ir, verta paminėti, ji tai daro gerai.

Nepaisant to, kad Lizai yra tik 24 metai, ji jau turėjo 54 vaidmenis. Mergina stengiasi dalyvauti visur, kur tik jai siūloma. Tai svarbu norint įgyti patirties. Faktas yra tas, kad ji neturi aktorinio išsilavinimo, todėl visko išmoksta per praktiką.

Mergina taip pat užsiima labdara.

Liza dažnai kalba apie „Džiaugsmingos senatvės“ projektą, kurio tikslas – surinkti lėšų senyvo amžiaus žmonėms, kurie gyvena slaugos namuose.

Pernai aktorė koncertavo su vieno žmogaus šou pavadinimu „Per pastelę“ .

Šis pastatymas yra ne apie tai, ką tu galvojai, bet apie svajones.

Apie tai, ką įsivaizduojame būdami lovoje, apie savo svajones. Pasak aktorės, tai ne spektaklis, tai pokalbis!

R. Gazmanovas pastatyme buvo kviestinis svečias.

Beje, gerbėjai dažnai juos pastebi kartu. Faktas yra tas, kad jie kartu dalyvauja labdaros veikloje ir įvairiuose projektuose. Jie dažnai kartu eina į kokius nors socialinius renginius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *