Kategorijos
naujienos

Dauguma nepasakytų, kad ši moteris gali būti dviejų anūkų močiute, tačiau realybė yra tokia, kad moteriai jau 62-eji metai. Nepaisant to, ji atrodo nepriekaištingai!

Gyvenime labai svarbu priimti tai, ko nori būtent tu ir sekti savo vidiniu balsu ir ši 62 metų moteris puikus to pavyzdys.

Lesli Karlton – 62 metų amerikiečių modelis, močiutė, sportininkė ir tiesiog tikra gražuolė su pozityviu požiūriu į gyvenimą.

Nuostabu, tačiau šiai moteriai iš tiesų 62 metai, nors ji tikrai neatrodo pagal savo amžių, mažiausiai 20 metų jaunesnė! O štai kaip Lesli komentuoja savo amžių ir išvaizdą:

Aš niekada nemaniau, kad taip atrodysiu būdama 60-ies. Dauguma mano, kad man virš 40 ir stebisi, kai aš atskleidžiu jiems savo realų amžių.

Lesli Karlton – 2 vaikų mama ir 2 anūkų močiutė. Moteris dažnai leidžia laiką su savo vaikais, o jų aplinkoje ją dažnai palaiko bendraamže.

Sprendžiant iš socialinių tinklų, moteris nelabai mėgsta šaltį, pavyzdžiui, žiemas moteris leidžia Indonezijos salose.

Tai padeda gražuolei palaikyti sportišką figūrą ir maitintis išskirtinai šviežiais vaisiais, o taip pat džiaugtis bendravimu su gyvūnais.

Už savo liekną ir stangrią figūrą Lesli dėkinga sportui. 62 metų močiutė ėmė aktyviai sportuoti nuo 30-ies ir tai davė vaisius.

Dabar Lesli Karlton yra vyriausia pretendentė į pergalę konkurse „Mis bikini“ Sports Illustrated žurnale.

Lesli absoliučiai įsitikinusi, kad amžius – tai tik skaičius, svarbiausia, kaip tu jautiesi viduje. Galima ir 20 -ies jaustis „sena ir neįdomia“.


Šiuo metu Lesli Karlton draugauja su 61-erių vokiečių kilmės aktoriumi Matiasu Hjuzu.

Herojė nori įkvėpti kaip galima daugiau moterų priimti ir mylėti save bet kokiame amžiuje. Savo pavyzdžiu moteris aiškiai parodo, kad esmė visiškai ne amžiuje, o tame, kaip tu žvelgi į pasaulį ir save.

Lesli pasidalijo keliomis paslaptimis, kurios padeda jai atrodyti jauniau.

Lesli seka išgerto vandens kiekį, gausus gėrimas išveda toksinus iš organizmo ir gerina savijautą. Ji taip pat prižiūri mitybos racioną, kuris susideda iš baltymų, daržovių ir vaisių.

Geras miegas ir treniruotės padeda palaikyti sportinę formą. O svarbiausia – tikėjimas savimi ir pozityvus nusiteikimas, be šito niekas nesigaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *