Kategorijos
naujienos

Dėl nekaltos nuotraukos „Miss Irakas” gražuolei teko bėgti iš šalies

Artimieji Rytai yra vis dar karščiausia pasaulio vieta, kur konfliktai niekada nesibaigia. Bene rimčiausia konflikto priežastis yra Izrealis, kuris turi nuolat kovoti su musulmoniškomis valstybėmis kaip Sirija, Irakas ir Iranas.

Šis konflktas yra toks stiprus, kad jis pasireiškia visose srityse. Tuo kuo puikiausiai įsitikino “Miss Irakas“ Sarah Idan.

Nacionalinio konkurso nugalėtoja Sarah Idan turėjo palikti šalį, nes pasidarė asmenukę su “Miss Izrealis“ Adar Gandelsman. Jos susitiko per Miss Visata konkursą Las Vegase ir pasidarė bendrą nuotrauką su prierašu: “Taika ir meilė nuo Miss Irako ir Miss Izrealio“

Dėl šios nuotraukos Sarah susilaukė ne tik daugybės pagyrų ir sveikinimų, bet ir įžeidimų, bei grasinimų. Pasak merginos, tai nereiškia, kad ji palaiko Izraelio politiką, tiesiog nori taikos tarp šių šalių.

Irakas visiškai nepripažįsta Izraelio egzistavimo, todėl mergina ir jos šeima susilaukė daugybės grasinimų iš musulmonų.

Spaudimas buvo toks stiprus, kad Sarah kartu su savo šeima, turėjo palikti gimtąją šalį. Pasak nepatvirtintos infromacijos, šeima persikraustė į Jungtines Amerikos Valstijas. Kita nuotrauka, kuri dar labiau supykdė vietinus – tai mergina baseine su bikini.

“Šie du dalykai jai panaikino galimybę sugrįžti į šalį. Žmonės grasina jai ir jos šeimai. Baisu tai, kad už tai ji gali būti net nužudyta…“ – teigia Izraelio televezija.


Idan atsiprašė visų savo tėvynainių, tačiau kategoriškai atsisakė ištrinti nuotraukas. Pasak jos, mes visi esame žmonės ir turime gyventi taikoje.


Izraelyje ši nuotrauka buvo sutikta labai sveikintinai ir šalies ministras pirmininkas padėkojo nuo visos šalies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *