Kategorijos
naujienos

Dviejų vaikų tėvas, pakeitęs lytį, vėl norėjo tapti vyru, tačiau moteris jau sutiko naują meilę

Lyties keitimas yra labai atsakingas ir rimtas sprendimas, kurį reikia apgalvoti labai atsakingai. Tačiau, pasitaiko žmonių, kurie nevisai nerimtai pažiūri į šį reikalą.

2009-aisiais Ariana ir Jamesas Cohenai iš Didžiosios Britanijos slaptai susituokė Jamaikoje. Netrukus porai gimė dvi dukros, kurias tėvai labai mylėjo.

Atrodė kad šeima gyveno visiškoje darnoje ir meilėje. Tačiau, po aštuonerių santuokos metų, Džeimsas pasakė žmonai, kad nori keisti savo lytį ir tapti moterimi. Paaiškėjo, kad vyras savo prigimtį slėpė nuo vaikystės.

Arianą toks vyro pareiškimas tiesiog sukrėtė. Tačiau, dėl šeimos ir meilės ji galiausiai palaikė savo vyrą. Ir netrukus Džeimsas pradėjo vartoti hormonus, nešioti peruką, rengtis moteriškais drabužiais. Moteris pamažu priėmė faktą, kad jos vaikų tėvas yra translytis.

Tačiau, sutuoktiniai negalėjo ilgai taip išgyventi, todėl teko išsiskirti ir palaikyti jau tik draugiškus santykius. Laikui bėgant moteris susirado naują vyrą, o tuo tarpu Džeimsas pradėjo jaustis nepatogiai dėl savo naujosios išvaizdos.

Jis nustojo dėvėti sukneles ir aukštakulnius, metė peruką ir vėl užsiaugino barzdą. Tačiau, savo vaikų mamos jis nebe susigrąžino – ji rado naują gyvenimo partnerį. Ariana net parašė knygą apie tai, kas nutiko Džeimsui „Aistra už laisvę“. Dabar buvę sutuoktiniai tebėra draugais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *