Kategorijos
naujienos

Dvynės sesės tapo mamomis tą pačią dieną, o ir jų dukrelės – kaip du vandens lašai!

Nuo seno manoma, kad dvynius sieja nematomas siūlas. Turbūt kiekvienas vaikystėje norėjo turėti dvynę sesę ar brolį. Yra nuostabi dviejų mažylių, kurios labai panašios viena į kitą, gyvenimo istorija.

Jų mamos įsitikinusios, kad jų vaikai taps geriausiais draugais.

Rajat Rei ir Indi Mei gimė tą pačią dieną, nuo vystyklų mergaitės visada kartu. Net fotografas palaikė mergaites dvynukėmis, kadangi jų panašumas stulbinantis.

Pasirodo, tikros seserys yra pačios mergaičių mamos Kori ir Keti. Istorija prasidėjo, kai moterys tą pačią dieną sužinojo, kad laukiasi. Joms tai buvo tikras šokas ir sutapimas.

Seserys tapo dar artimesnės, visą nėštumą jos kartu leido laiką, dalijosi džiaugsmais, galvojo vardus būsimoms mažylėms. Paskui nusprendė, kad gimdymas vyks toje pačioje ligoninėje.

Nėščių seserų palatos buvo šalia, jas stebėjo tas pats gydytojas. Kori ir Keti pažadėjo, kad jos nufilmuos viena kitos gimdymus. Tačiau jos planų neįgyvendino, kadangi paskui Keti į operacinę išvežė ir Kori. Jūs nepatikėsite, bet jų puikiosios dukrelės gimė 20 minučių skirtumu. Tiesiog stebuklas! Tikros dvynės!

Po mažylių gimimo seserys dar labiau ėmė padėti viena kitai. Pavyzdžiui, Keti maitino Rei pienu, kadangi pas Kori jis dingo.

Moterys įsitikinusios, kad jų mergaitės taps pačiais artimiausiais žmonėmis.

Jos jaučia, kad mažyles sieja stebuklingas siūlelis. Giminaičiai ir artimieji be galo myli mergaites. Visi įprato vadinti mažyles dvynukėmis pusseserėmis. Jūs tik pažiūrėkite, kokios mergaitės gražios ir švelnios.

Mergaičių močiutė džiaugiasi, kad jos anūkės tokios draugiškos, o svarbiausia – pačios laimingiausios.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *