Kategorijos
naujienos

Gedinti našlė nustebo pamačiusi vyro laidotuvėse jos dukrą einant link karsto su nepažįstamąja. Netrukus paaiškėjo jaudinanti tiesa apie nematytą merginą

6-metė Raelynn Nast visada buvo vadinama tėčio dukrele. Mergaitė buvo labai artima tėvui, prie kurio ji buvo praktiškai prilipusi. Raelynn didžiavosi savo tėvu, todėl niekada nepraleisdavo progos jį pristatyti kitiems vaikams ar net nepažįstamiesiems.

Visi žavėjosi tokiais šiltais tėvo ir dukros santykiais, tačiau šeimą apėmė siaubas pagalvojus, kaip mergaitei teks susigyventi su neseniai gauta siaubinga naujiena. Raelynn tėtis Davey sunkiai susirgo, tačiau mergaitė nė neįsivaizdavo, kad labai greitai ji jo neteks amžiams.

Po sunkaus ir varginančio gydymo, Davey pralaimėjo kovą su gaubtinės žarnos vėžiu. Vos 41-erių sulaukęs tėvas mirė, po savęs palikdamas žmoną su dviem mažamečiais vaikais.

Raelynn mama lemtingą netekties dieną matė dukroje tą tikrų tikriausią sudaužytos širdies išraišką. Moteris nežinojo, kaip mergaitei pasiseks susitaikyti su netektimi.

Laidotuvių dieną vyko graži ceremonija laidojimo namuose. Raelynn buvo lauke ant įstaigos laiptelių, kai ji pamatė bėgikę, sportuojančią su savo šunimi. Draugiška mergaitė pasilabino su nepažįstamąja ir paprašė paglostyti jos šunelį. Mergina vardu Emily Beineman sutiko, tačiau tik jei jos tėvai jai tai leidžia.

Ji net neįsivaizdavo, kad mergaitė dalyvauja savo tėvo laidotuvėse. Raelynn trumpai papasakojo, kad viduje yra jos tėtis, miręs nuo vėžio. Emily pajuto mergaitės skausmą, tačiau apsidžiaugė pamačius jos veide šypseną glostant šuniuką. Mergaitė netrukus stipriai apsikabino keturkojį ir akivaizdžiai pasijuto geriau.

Tačiau tai, ką nepažįstamajai pasakė nusišypsojusi 6-metė, buvo labai netikėta.

“Ar norite pamatyti mano tėtį?” – pasakė mergaitė, kuri visą gyvenimą darė tą patį, kai jos tėvas dar buvo gyvas. Ji visada norėjo su savo tėvu supažindinti kuo daugiau žmonių.

Emily kone pajuto, kad tai yra paskutinė proga mergaitei pristatyti kam nors savo mylimą tėvą. Štai tada merginai iškilo dilema dėl to, ką daryti. Ji nenorėjo nuliūdinti mergaitės, tačiau ji žinojo, kad bėgimo šortais ir sportine palaidine apsirengusi nepažįstamoji gali netyčia sukelti tikrą skandalą šarvojimo salėje.

Tačiau Emily suprato, kad nieko nėra svarbiau nei paguosti tą mergaitę tokią sunkią dieną ir padaryti taip, kaip nori ji. Netrukus Emily įžengė į šarvojimo salę  ir, visiškai kaip ji ir tikėjosi, atkreipė absoliučiai visų ten buvusių dėmesį.

 Mergaitės mama visiškai nesuvokė, kas vyksta ir kas yra ši moteris, tačiau pamačiusi ją šalia Raelynn ji suprato, kad jos dukra sutiko naują draugę. Mamos visiškai nenustebino toks dukros elgesys, verčiau atvirkščiai, ji susijaudino iki ašarų.

Po to išreiškusi savo užuojautą našlei, Emily buvo išlydėta su pačiu didžiausiu dėkingumu už tai, kad ji praskaidrino mažajai Raelynn dieną. Visus nustebino tai, kad mergaitė užmezgė tokį ryšį su vos prieš keletą minučių sutikta nepažįstamąja, tačiau mergaitės atsakymas buvo paaiškinantis viską.

“Ji man padėjo pasijusti geriau savo gerumu” -paprastai atsakė mergaitė. Nuo tos dienos Emily ir Raelynn susitinka parke, kur mergaitė vėl gali praleisti laiko žaidžiant su jos šuneliu. Be abejonės, niekas negrąžins mergaitei jos tėvo, tačiau tik nepažįstamosios ir jos augintinio gerumo dėka, Raelynn netekties žaizda sugis kur kas greičiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *