Kategorijos
naujienos

Grįžęs iš darbo vyras nuolat rasdavo pavargusią žmoną, todėl įrengė slaptą kamerą. Tai, ką jis pamatė, buvo netikėta

“Su savo žmona susipažinau dar vidurinėje mokykloje. Kartu mokėmės iki pat mokyklos baigimo, o išleistuvių šventės metu prisipažinau jai meilėje. Tačiau tada nesulaukiau jokio atsako.

Baigęs mokyklą nusprendžiau investuoti daugiau laiko į save, o bendravimas su merginomis liko antrame plane. Universitetą pabaigiau su pagyrimu.

Klasės susitikimai vyko kasmet, o aš stengiausi nepraleisti nei vieno jų. Kiekvieną kartą tikėdavausi sutikti savo pirmąją meilę, tačiau ji taip ir nepasirodydavo. Iš klasiokės sužinojau, kad ji persikėlė gyventi į kitą miestą.

Po studijų man tikrai pasisekė ir susiradau gerai apmokamą darbą. Sparčiai kilau karjeros laiptais ir po ketverių metų tapau įmonės padalinio vadovu.

Natūralu, kad per visą šį laiką turėjau įvairių draugysčių su merginomis, tačiau nei vieni santykiai nenuvedė kažkur toliau. Kas kartą prisimindavau savo pirmąją meilę.

Eilinį kartą atvykau į klasės susitikimą ir negalėjau patikėti savo akimis. Ji stovėjo priešais mane. Nuo pat pirmos sekundės pajutau, kad mano širdis pradėjo plakti smarkiau.

Vėliau klasės susitikimas persikėlė į naktinį klubą, o ji ėjo kartu su visais.

Pagaliau išdrįsau daugiau pabendrauti su savo pirmąja meile. Ji papasakojo, kad po studijų taip ir nerado normalaus darbo, todėl grįžo į gimtąjį miestą. Mums bendraujant supratau, kad mano jausmai niekur nedingo. Tik šį kartą negalėjau jos prarasti…

Po kurio laiko pradėjome susitikinėti, o aš buvau nepaprastai laimingas. Vėliau sekė vestuvės, po kurių apsigyvenome mano bute. Mano atlyginimas yra pakankamai didelis, todėl neskubinau jos kuo greičiau susirasti darbą.

Man patiko, kaip ji tvarkosi namuose. Visada būdavo šviežias maistas, švara ir tvarka. Pradžioje viskas klostėsi lyg pasakoje, tačiau vėliau pastebėjau, kad grįžęs iš darbo randu ją nuolat pavargusią. Ji pradėjo beveik nekreipti į mane dėmesio…

Į galvą pradėjo lįsti pačios įvairiausios mintys. Ar ji apskritai mane myli? Gal gyvena tik dėl pinigų? Stengiausi nuvyti blogas mintis į šoną, tačiau ta pati situacija kartojosi kiekvieną dieną. Privalėjau išsiaiškinti, kas ne taip, tačiau nesinorėjo didelio skandalo. Galbūt aš tik išsigalvoju? Nusprendžiau namuose įtaisyti slaptą kamerą.

Vaizdo stebėjimo kamera buvo praktiškai nematoma, o namų vaizdą galėjau stebėti iš bet kurios vietos. Nuvykau į darbą, tačiau iš pradžių nedrįsau stebėti, kuo užsiima žmona. O jeigu pamatysiu kažką, kas sudaužys man širdį? Galiausiai sukaupiau visas jėgas ir įsijungiau namų kameros vaizdą per savo telefoną. Be galo norėjau sužinoti, kodėl mylimoji nuolat pavargusi.

Pamatytas vaizdas mane sugraudino. Visą dieną stebėjau savo mylimą žmoną ir supratau, kad buvau neteisus. Nuo ankstyvo ryto iki pat vakaro ji net neatsisėdo pailsėti. Per šį laiką ji sutvarkė namus, išlygino drabužius, paruošė mano mėgstamiausią patiekalą. Vėliau jį grįžo su dviem sunkiais maišais iš parduotuvės. Prieš man grįžtant, ji trumpam prisėdo, kad pasidažytų ir pasitiktų mane iš darbo.

Koks aš buvau kvailys… Po darbo nupirkau puokštę gėlių ir nusivežiau ją į prabangų restoraną. Aš jai viską papasakojau apie namuose įrengtą kamerą, o ji tik nusišypsojo, pabučiavo mane ir tarė: “Tu esi geriausia, kas nutiko mano gyvenime“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *