Kategorijos
naujienos

Gydytojai netikėjo, kad šie septynetukai gali išgyventi, tačiau pažiūrėkite, kuo jie tapo po 20 metų

1997 metais visas pasaulis kalbėjo apie amerikietę Kenny McCogee, kuri sugebėjo vienu metu pagimdyti 7 vaikus (3 mergaites ir 4 berniukus). Daugelis domėjosi, kaip susiklostys šių vaikų likimas, nes kai kurie iš jų buvo labai silpni. Gydytojai net nebuvo tikri, ar vaikai tikrai išgyvens.

Tačiau noras gyventi ir kovoti visada yra stipresnis už pesimizmą ir niūrias prognozes. Būtent tai įrodė septynetai, užaugę gerais padoriais žmonėmis ir tapę tikru savo tėvų pasididžiavimu! Pažiūrėkime į juos po 22 metų!

Natalie

Prieš kelerius metus mergina sėkmingai baigė vidurinę mokyklą ir buvo viena geriausių klasės mokinių. Po to, kai Natalie įstojo į koledžą, nes svajoja tapti mokytoja.

Kelsey

Gimusi Kelsey buvo labai silpna ir svėrė tik 907 gramus. Gydytojai netikėjo, kad ji išgyvens, tačiau Kelsey įrodė priešingai. Mergina užaugo labai aktyvi ir kryptinga – ji nori tapti žinoma dainininke.

Kenny

Jaunas vaikinas baigė vidurinę mokyklą ir įstojo į Statybos fakulteto kolegiją.

Brandonas

Vaikystėje Brandonas norėjo tapti kariu ir dabar tarnauja JAV armijoje.

Aleksis

Šios nuostabios merginos laukė daugybė išbandymų. Alexis gimė su cerebriniu paralyžiumi, o gydytojai netikėjo, kad ji kada nors galės vaikščioti. Laimei, mergina nepalūžo. Ji tikrai išmoko vaikščioti (nors ir naudodama specialų prietaisą) ir ketina tapti pradinių klasių mokytoja. Be to, nepaisant sveikatos problemų, Alexis ilgą laiką buvo aukštųjų mokyklų krepšinio komandos linksmintoja!

Natanas

Natanas, kaip ir Aleksis, gimė su cerebriniu paralyžiumi. Tačiau dabar šiam linksmam vaikinui sekasi gerai – jis sėkmingai baigė vidurinę mokyklą ir įstojo į Hanibalo Lagrange universitetą. Natanas rimtai domisi kompiuterinėmis technologijomis ir nori tapti programuotoju.

Joelis

Joelis įstojo į Kompiuterių fakultetą, taip pat svajoja tapti programuotoju.

Kuris iš tėvų nesididžiuotų tokiais nuostabiais vaikais?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *