Kategorijos
naujienos

Įberkite druskos į vamzdžius. Sužinoję kodėl, taip darysite visada

Šimtmečių bėgyje druska buvo vienas brangiausių prieskonių, buvo atvejų, kai ji būdavo naudojama kaip svarbiausias koziris karų metu.

Druska praturtino ištisas imperijas. O dabar po visų savo „žygdarbių“ jos tiesiog yra kiekvienuose namuose. Mes žinome apie druskos naudą, ypač Himalajų ir joduotos. Bet ji juk gali atnešti nemažos naudos ir buityje

štai kelios problemos, su kuriomis lengvai susidoros druska.

Metalinių ir melchiorinių gaminių valymas.

Padarykite mišinį iš miltų, druskos ir acto. Po to tiesiog patrinkite juo gaminį, ir jis sužibės kaip naujas.

Sudaužyti kiaušiniai.

Visi žino, kad surinkti nuo grindų sudužusius kiaušinius problematiška. Čia padės druska. Užberkite jos ant kiaušinio, palaukite vos porą minučių, ji pilnai įsigers į baltymą ir trynį ir jūs lengvai surinksite jį servetėle.

Indų plovimo kempinėlė.

Kad išdezinfekuotumėte indų plovimo kempinėlę, įdėkite ją į vandenį su druska, po to išgręžkite ir išdžiovinkite.
Dėmės ant sofos.

Išlietą skystį ant sofos ar kilimo galima pašalinti ta pačia druska, įpilkite į druską 2-3 valgomuosius šaukštus acto, paskui įtrinkite mišinį į dėmę ir palaukite, ji išnyks.
Užsikimšusi kriauklė.

Norint išvalyti kriauklę, ypač virtuvėje, įberkite į ją druskos ir užpilkite verdančiu vandeniu, po kelių sekundžių pamatysite, kad vanduo lengvai nuteka, o užteršimas pašalintas.
Orkaitė.

Jūs gaminote žuvį, o kvapas orkaitėje liko? Ką daryti? Kaip jį pašalinti? Padės druska su cinamonu. Įberkite mišinio orkaitės viduje ir įjunkite ją kuriam laikui. Vos po kelių kaitinimo bet koks kvapas išnyks.
Juostelės nuo kavos ir arbatos ant puodelių.

Su laiku nuo kavos ir arbatos puodelių neįmanoma atplauti dėmių. Išeitis yra! Prieš plaudami įtrinkite puodelius druska ir jie vėl spindės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *