Kategorijos
naujienos

Įspėjame! Šie 3 Zodiako ženklai turi riziką netekti savo antrosios pusės šią žiemą

Antroji žiemos pusė kai kuriems Zodiako ženklams reikš apsivalymo etapą, kai ateina laikas atsisveikinti su tuo, kas jau atgyveno ir turi būti paleista. Dažnai atsisveikinimas būna susijęs su skausmingais išgyvenimas, bet jis yra reikalingas, kad su pavasariu galėtų prasidėti atgimimas ir atsinaujinimas.

Kuriems zodiako ženklams šią žiemą gali tekti atsisveikinti su savo meile

AVINAS

(03 21–04 20)

Sausis Avinui nebus labai lengvas mėnuo. Gali susiklostyti situacija, kai, nesugebėdami nusistatyti prioritetų, blaškysitės tarp reikalų ir santykių. Žmonės reikalaus iš jūsų šilumos ir dėmesio, o jūs būsite susikoncentravę tik į save. Kovoti su tuo nenaudinga, geriau trumpai atsijungti nuo visko, jei įmanoma, paatostogauti ir skirti laiko sau. Pabuvę vienumoje su savimi, veikiausiai atsakysite į klausimą, ar norite tęsti santykius, ar meilė ištirpo šaltame žiemos ore.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai niekada nebuvo tvirti savo pasirinkime, tačiau dabar jie įžengia į tokį savo gyvenimo etapą, kai taikus bendras sambūvis gali būti labai erzinantis. Ir tada kažkas kitas gali lengvai atkreipti jų dėmesį. Būkite atsargūs: galbūt neverta rizikuoti gilia meile, kad patenkintumėte savo trumpalaikius primityvius troškimus. Tie šio Zodiako ženklo atstovai, kurie užmezgė virtualų ryšį ir įsitaisė susirašinėjimų draugą, taip pat rizikuoja smarkiai apsigauti dėl iliuzinės virtualios meilės. Faktas yra tas, kad per atstumą jūs negalite tinkamai įvertinti savo draugo charakterio jr jo suinteresuotumo laipsnio.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

2023 metų sausį ir vasarį Svarstyklių pusiausvyra gali būti sutrikusi, o tai neišvengiamai paveiks jų santykius, taip pat ir su artimaisiais. Sunku bus parodyti nuoširdžias emocijas, rūpintis artimaisiais. Atminkite, kad tai pavojinga situacija, galite įžeisti brangų ir mylimą žmogų. Jei vertinate jo buvimą, kalbėkitės iš širdies į širdį, paaiškinkite, kad išgyvenate sunkius laikus. Tačiau jei esate pasiruošę skirtis, neslėpkite ir to. Neapgaudinėkite to, kuriam jūs rūpite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *