Kategorijos
naujienos

Įžymybės, kurioms „nusispjaut” ant grožio standartų

Spaudimas įžymybėms atitikti nerealias grožio standartų aukštumas nėra pokštas. Štai kodėl atsiranda vis daugiau moterų, kurios nepaiso taisyklių ir pradeda kurti savo. Ir šiandien jos tuo gali didžiuotis.

Lady Gaga

Gaga, po savo pasirodymo „Super Bowl“ į komentarus apie savo kūną kreipėsi sakydama, kad ji didžiuojasi savo kūnu ir kiekvienas turėtų didžiuotis savo kūnu. Tada ji davė patarimą savo gerbėjams – BŪTI SAVIMI.

Drew Barrymore

Drew dabar labiau nei bet kada yra pasiryžusi išmokyti savo dukras, kad jos turėtų jaustis laimingos, kada pasens. Ji nori parodyti savo vaikams, kad gerai būti tokiais, kokie jie yra, ir nekreipti dėmesio į tai, kaip jie atrodo. Drew svarbu, kad jos vaikai užaugtų gerais žmonėmis.

Salma Hayek

Salma Hayek priima senėjimą paskelbdama asmenukę ir pasakydama pasauliui, kaip didžiuojasi savo žilais plaukais.

Janelle Monáe

Dainininkė Janelle Monáe nepaisė grožio standartų, kai į 2022 m. Met Gala atvyko vilkėdama futuristinę suknelę neskustomis pažastimis.

Ashley Graham

Ashley Graham pateko į istoriją ir sudaužė stiklines lubas pagal grožio standartus, kai tapo pirmuoju plius dydžio modeliu, pavaizduotu ant „Sports Illustrated Swimsuit Edition“ viršelio. Ji ir toliau metė iššūkį normai, dalindamasi neapdorotomis savo nėštumo iš kelionės nuotraukomis, įskaitant tikrovę apie strijas.

Rachel Bloom

Rašytoja ir žvaigždė Rachel Bloom nebijo parodyti savo trūkumų įprastų moteriškų hormonų ciklų tabu. Ji pasidalijo savo spuogų nuotrauka filmavimo sezono metu, sakydama, kad dėl įtempto grafiko ir didžiausio hormoninio ciklo jos spuogai siaučia.

Jennifer Lopez

JLo visada garsėjo kaip viena gražiausių Holivude, tačiau tiesa ta, kad anksčiau ji buvo kritikuojama dėl savo kreivos figūros. Ji netgi atleido savo vadybininkę, kuri pasiūlė jai numesti svorio. Ji išdidžiai sako, kad jos kūnas yra gražus ir nėra jokio kito būdo, kaip tik būti savimi.

Tyra Banks nesigėdija parodyti savo veido be makiažo

Maisie Williams, Alyssa Milano ir Candice Swanepoel atsisako pašalinti plaukus nuo rankų.

Keira Knightley, Drew Barrymore ir Rossy de Palma užkariavo Holivudą savo netobulomis šypsenomis.

Miley Cyrus, Kylie Jenner ir Shakira nelabai rūpinasi tobulais nagais.

Selena Gomez, Emilia Clark ir Madonna žino, kad dėl šiek tiek plaukų ant jų veido nėra ko gėdytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *